16 вересня фестиваль ВІТЕР НА-ДІЇ - Пласт
EN

Слава Ісусу Христу!

СКОБ!

Дорогий друзі,

Цим листом ми поспішаємо поділитись з Вами новинами щодо підготовки найбільшого та найочікуванішого молодіжного фестивалю Вітер На-Дії, який відбудеться 16 вересня у Львові, у Центрі Шептицього УКУ.

На нашому сайті вже є оновлена програма, яка постійно доповнюється.

Як ми і обіцяли, Вітер На-Дії згуртує десятки спікерів,  молодіжних лідерів, творчих людей, душпастирів, які допоможуть молодим людям визначитись щодо освіти, кар’єри, покликання, служіння в Церкві, родині та країні, відкрити нові таланти, а також зустріти друзів та однодумців. Тут кожен зможе знайти щось особливе для себе: інтелектуальне, духовне, культурне збагачення та новий досвід.

Духовний майданчик передбачає місце для особистого зосередження і молитви, сповіді та духовної розмови.

Програма завершиться вечірнім концертом за участі гуртів «Popry Vse», «Без обмежень», «Kerygma project», а також зверненням до молоді владики Володимира та отця Андрія Зелінського.

ПРОГРАМА

Заохочуємо Вас та молодь зареєструватись для участі у Фестивалі і обрати форму безкоштовної реєстрації або пакет учасника БОНУС+, який дасть можливість отримати цінні подарунки, знижки на паломнитцво до Тезе, а також шанс виграти подорож на Світовий день молоді у Панамі.

Запрошуємо Вас стежити за оновленнями на нашому сайті, сторінці події у Facebook та Instagram.Також заохочуємо поширювати цю інформацію серед молоді.

Ми дуже потребуємо Вас, щоби вторити цей Фестиваль разом!

РЕЄСТРАЦІЯ

Поділитися

Схожi новини