17-18 березня на Рівненщині відбувся вишкіл здорового способу життя «12 точка» - Пласт
EN

17-18 березня на пластовій оселі в селі Волошки Рівненської області відбувся вишкіл здорового способу життя “12 точка”, учасниками його стали 40 юнаків та юначок з різних куточків області. Метою заходу було донесення молоді важливості ведення здорового способу життя та відмови від алкогольних та наркотичних речовин, які руйнують наш організм.

На вишколі було проведено ряд гутірок, які розкривали тему з різних боків. Зокрема, гутірка від Юрія Шадого про те, як алкоголь вплинув на розвиток історії, від Павла Кобзаря про шкоду нікотинових виробів, від Сергія Одарченка про шкоду алкоголю, від Ольги Дух про здорове харчування, від Андрія Медвідя про безпеку перебування у громадському просторі та від Віталія Поровчука про те, як біблія тлумачить вживання алкоголю. Цікавими елементами програми стали практичне заняття з фітнесу від Катерини Шилюк та йога від Олександра Пюро.

Маємо надію, що після нашого заходу учасники змінили свій погляд на шкідливі звички та зрозуміли як здоровий спосіб життя може допомогти їм у майбутньому та сприяти їх повсякденному успіху.

Автор: Катерина Шилюк

Поділитися

Схожi новини