Пластовий вишкільний центр зустрів пластунів з різних куточків України на адміністративному вишколі. Саме сюди з’їхались голови та адміністратори пластових осередків. Вишкіл творили члени станиць Кривий Ріг, Сарни, Івано-Франківськ, Дрогобич, Вінниця, Кременчук, Жидачів, Куп’янськ, Краматорськ, Богодухів, Миколаїв, Щасливе, Васильків, Авдіївка. Програма вишколу була насиченна та цікава . За ці дні пластуни спілкувались на тему командотворення, стосунків та роботі в команді, практикували свої навички в проектному менеджменті та основах фандрейзингу. А також, що є найцінніше в часі цього вишколу, учасники познайомились між собою і провели пластовий Networking, який є корисним для подальшої праці в осередку.
Фото вишколу можна переглянути за посиланням.
Провід вишколу: пл.сен.праці Антоніна Прудко, писар – ст.пл.Ксенія Дремлюженко, бунчужний – ст.пл. Андрій Скробач, інтендант – ст.пл.скоб В’ячеслав Фєтісов, Пр.
Схожi новини
![Вифлеємський вогонь уже в дорозі до всіх обласних центрів](https://www.plast.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/319893434_10159096609697393_3654569523790648526_n-e1671178199540.jpg)
Вифлеємський вогонь уже в дорозі до всіх обласних центрів
Детальніше
![Шукаємо SMM-менеджера/ку до Центрального офісу Пласту](https://www.plast.org.ua/wp-content/uploads/2022/11/NS_JKO-288-scaled.jpg)
Шукаємо SMM-менеджера/ку до Центрального офісу Пласту
Детальніше
![Діти на таборі в Іспанії зібрали більше 1000 євро на сухпайки для наших захисників](https://www.plast.org.ua/wp-content/uploads/2022/09/Tabir-Ispaniya-e1662049791555.jpg)
Діти на таборі в Іспанії зібрали більше 1000 євро на сухпайки для наших захисників
Детальніше
![Проєкт Пласту і Міністерства молоді та спорту України для дітей](https://www.plast.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/AnyConv.com__0838-scaled-e1698260192609.webp)
Проєкт Пласту і Міністерства молоді та спорту України для дітей
Детальніше
![Канадсько-Українська Фундація разом з Пластом підтримала більше 3 000 сімей](https://www.plast.org.ua/wp-content/uploads/2022/11/signal-2022-11-22-104858_002-1-e1669224789885.jpeg)
Канадсько-Українська Фундація разом з Пластом підтримала більше 3 000 сімей
Детальніше