20-21 квітня 2018 року в Києві відбувся семінар про Пласт для дорослих «КВДЧ ч. 116» - Пласт
EN

З благословення митрополита Черкаського і Чигиринського Іоана і архієпископа Тернопільського і Кременецького Нестора вишкіл пройшли священнослужителі УПЦ Київського Патріархату з Києва, Одеси, Кропивницького і Тернополя, а також представники активу Київської, Тернопільської і Рівненскої єпархій. Комендантом вишколу був священик-пластун (УПЦ КП)Володимир Педько.

Під час КВДЧ учасники заходу дізналися про діяльність Національної скаутської організації України «Пласт», ознайомилися з її методою виховання молоді. Окрім того, інструктори й учасники вишколу обговорили питання духовного виховання у «Пласті», механізми співпраці української скаутської організації і Церкви на рівні парафії, єпархії та всієї України.

Священики й активісти мали змогу розширити коло спілкування, чому сприяла доброзичлива атмосфера заходу і чарівна природа в місці проведення заходу. На пластовому вишколі були ігри, співи при ватрі, гутірки, майстерки, які допомогли глибше познайомити його учасників з Великою Грою.

Провід вишколу та досвідчені пластуни, а також архієпископ Тернопільський і Кременецький Нестор (пластун сеньйор прихильник) не лише розповідали про Пласт, а й на практиці показували різні елементи пластових занять.

Інструкторами вишколу були Станіслав Андрійчук (виконавчий директор Пласту), Наталя Хміль, Іван Колодницький, Павло Кобзар, Євген Янкевич, Андрій Ковальов, Юрій Юзич, Іван Попченко, Ксенія Дремлюженко. По закінченні вишколу його учасники отримали посвідки і пластунські хустки, а також знання і вміння для початку активної пластової роботи.

Окрема подяка архімандриту Макарію, настоятелю Свято-Феодосієвського монастиря м.Києва, за неоціненну допомогу в господарській частині вишколу, організацію, інформування і власну активну позицію у вихованні молоді.

Поділитися

Схожi новини