21 січня вже вдруге буковинські пластуни спільно з організацією “Волонтерський рух Буковини” провели «Різдвяну свічечку» для дітей-переселенців.
Створювати різдвяну казку для дітей вже стало хорошою традицією.
Цьогоріч були представлені два вертепи: один – від новаків ( найменших пластунів і пластунок) та другий від старших членів організації. Між виступами дітки розказували віншування/колядки за що отримували призи.
“Захід пройшов в різдвяній і затишній атмосфері. Найбільше вразили дітки, які дуже гарно віншували і співали щедрівки” – ділиться своїми враженнями комендант заходу ст. пл. Галина Стаднікова, ЧП.
Також, юначки приготували 4 види куті з різних куточків України, а юнаки – узвар, якими могли поласувати гості після свята.
Дітки та їх батьки залишились задоволені та сповнені емоцій.
Схожi новини

Пласт і LMS Collaborator: новий етап розвитку методичної бази Пласту
Детальніше

Запрошуємо на літній пластовий табір!
Детальніше

Молодіжна організація “Пласт – Національна Скаутська Організація України” за фінансової підтримки Міністерства молоді та спорту України реалізовує проєкт «Наметові табори для молоді «Загартовані духом, збагачені досвідом»».
Детальніше

Молодіжна організація “Пласт – Національна Скаутська Організація України” за фінансової підтримки Міністерства молоді та спорту України реалізувала проєкт «Наметові табори для молоді «Загартовані духом,збагачені досвідом»»..
Детальніше

Молодіжна організація “Пласт – Національна Скаутська Організація України” за фінансової підтримки Міністерства молоді та спорту України реалізовує проєкт «Наметові табори для молоді «Загартовані духом,збагачені досвідом»».
Детальніше