25-26 березня 2017 року поблизу міста Чернівці відбувався семінар про Пласт "КВДЧ" - Пласт
EN

Даний захід проводився для людей з громади, які зацікавилися самою організацією та виявили бажання розвивати Пласт як у Чернівцях, так і в інших місцях. Основною метою семінару було показати учасникам чим живуть пластуни, розповісти про традиції, структуру, мету та завдання організації. Вишколи такого характеру на даний час активно проводяться по всій Україні, так як все більше і більше людей цікавляться скаутингом.

Впродовж двох днів 14 учасників з Чернівців, Виженки та Сторожинця мали нагоду весело та активно провести час: взяти участь у цікавих дискусіях, розібратися для себе у деяких питаннях, поспівати пластових пісень, погратися у пластові ігри та насолодитися чаром пластової ватри. Незважаючи на прохолодну погоду, перемінний вітер та сніг на вишколі панувала тепла та дружня атмосфера.

Учасники вишколу залишили хороші відгуки про саму акцію та організаторів. Сподіваємося, що праця не буде непомітною і до Пласту доєднається ще більше людей, які продовжуватимуть творити історію. Можливо, даний вишкіл дасть поштовх до відкриття нових осередків у Чернівецькій області: Виженці та Сторожинці.

Поділитися

Схожi новини