25-26 лютого в Чернівцях відбувся вишкіл авіації "Ескадра" - Пласт
EN

Цих вихідних відбувся авіаційний вишкіл “Ескадра”. Учасники вишколу – це пластуни з Луцька, Львова та Чернівців. Організатор вишколу – старшопластунський курінь “Чота Крилатих”. Першого дня юнаки і юначки відвідали Чернівецький музей авіації і космонавтики, побували в майстерні професійного пілота, де всі побачили літак на якому жінка-пілот здійснила 19 денний переліт з Великобританії до Австралії у 1930 роки. І стала першою жінкою що самостійно подолала такий маршрут. Також послухали від нього захоплюючі розповіді на авіатематику та зробили літачки власними руками.

Юнацтво мало можливість послухати такі гутірки: історія авіації, будова літальних апаратів та космонавтика. Перший день закінчився теплою атмосферною ватрою та художнім фільмом про легендарну американську ескадрилью часів Першої світової війни.

На другий день пластуни завітали до міжнародного аеропорту Чернівців, побачили там великі пожежні машини для безпеки літаків, поспілкувались з інженерами та побували у самій кабіні диспетчера. За словами учасників вишкіл пройшов по-справжньому авіаційно! Дякуємо всім за чудовий атмосферний вишкіл! 😉

Щасливого лету! З гори на долину!

Поділитися

Схожi новини