25 грудня відбулося урочисте закриття Почесної варти та Школи впоряду станиці Львів - Пласт
EN

Рік церемоній, очікувань, наших спільних переживань та успіхів, рік нашого поступу вперед. Кожен наступний це рік сподівань і мрій, рік впевненості в майбутньому. 

Уже понад сім років львівські пластуни беруть участь у річних церемоніальних вишколах – Школа впоряду та Почесна варта під проводом Крайової референтури Почесної варти Пласту при КБ УПЮ. Як колись писав ст.пл.скоб Тарас Іщик, ЛЧ : «Їхнє “струнко” – це престиж Пласту, їхній крок та зосередженість – репрезентація станиці в громаді. Кожен з них витратив якусь кількість часу і кожен вклав частину своєї душі».

25 грудня Почесна варта та Школа впоряду станиці Львів зібралися для урочистого закриття цих вишколів аби підвести підсумки 2016 року та визначитися з цілями на наступний рік.

До завершення вишколів дійшли 12 учасників ШВ та 13 учасників вишколу бунчужних. Щорічно збільшується й кількість членів станичної Булави Почесної варти – організаторів та координаторів усієї станичної церемоніальної структури, які переходять туди з лав випускників ПВ.

Впродовж року Почесна Варта і Школа Впоряду станиці Львів взяли участь у понад 30 пластових, протокольних та масових заходах за участі високих пластових та державних посадових осіб, тож настала пора зітхнути з полегшенням, як учасникам, так і проводу.

Цьогорічними першунками Почесної варти стали пл. розв. Христя Бортник (36 курінь ім. Анни Ярославни) та пл. розв. Христина Галайко (2 курінь ім. Олени Степанів), які до того ж отримали ІІ Відзначення УПЮ за непересічний чин в репрезентації Пласту в суспільстві з рук станичного Львова Матвія Духа.

Від імені Крайової референтури, її голова – ст. пл. скоб Володимир Литвин, ЛЧ – щиро привітав всіх учасників із завершенням вишколу та запросив до переходу наступних рівнів у новому та багатообіцяючому 2017 році.

Провід Почесної варти та Школи впоряду станиці Львів щиро дякують за співпрацю:

  • Крайовій пластовій раді, Крайовій булаві УПЮ, Станичній пластовій раді Львова та Булаві УПЮ станиці Львів;
  • Зв’язковим куренів, чиє юнацтво щорічно бере активну участь у церемоніальних вишколах Крайової референтури Почесної варти;
  • Львівській обласній державній адміністрації, зокрема Управлінню організації масових заходів та комунікації з громадськістю Департаменту інформаційної діяльності та комунікації з громадськістю в особі начальника управління Богдана Ониська;
  • Львівській академічній гімназії за щорічне надання приміщення на проведення Вишколу Впоряду;
  • Львівському музею історії релігії за надання приміщення на закриття Почесної варти та Школи впоряду станиці Львів;
  • Львівській обласній раді.

Запрошуємо всіх охочих пластунів та пластунок станиці Львів долучатися до Школи впоряду станиці Львів 2017 року, набір до якої скоро буде оголошено.

Автор: пл. розв. Уляна Сеньків

Фото: пл. розв. Наталя Дунай

Поділитися

Схожi новини