28-29 жовтня 2017 року у Львові відбулась чергова Рада куреня «Сіроманці» - Пласт
EN

28-29 жовтня 2017 року у Львові відбулась чергова Мала Рада Української Стежі “Сіроманців”. Участь в Раді взяли 27 Сіроманців із п’яти зграй (Степової, Карпатської, Підкарпатської, Подільської та Наддніпрянської). Рада пройшла в дружній атмосфері та була плідною на ідеї, а наступний рік було проголошено Роком Сіроманського Побратимства.

Розпочали Малу Раду спомином та хвилиною мовчання в пам’ять побратимів, що відійшли на Вічну Ватру: Вовка Юрія Клюфаса, Вовка Любомира Явного та трагічно загиблого Вовка Володимира Федорчука.

Після зачитання привітів з-за океану від Племінного проводу товариство перейшло до розгляду питань ради. За провід звітував Вовк Володимир Посівнич, який лише минулого року перейняв посаду. Рік був плідним на сіроманські проекти, побратими зі всіх зграй брали активну участь в житті своїх осередків, успішно проведено зимову мандрівку, табір “Вовча Школа” проведено на високому рівні, в його часі відбулась Сіроманська зустріч, члени стежі брали активну участь в організації та проведенні ЮМПЗ, ведеться робота із догляду за могилою нашого патрона Андрія Гарасевича.

Товариство подякувало проводу за виконану роботу. Після надання діловодам абсолюторію товариство перейшло до обрання нового стежового проводу. На наступну каденцію було обрано Вовка Володимира Посівнича (стежовий), Вовка Віталія Яцишина (писар), та Куцохвостого Назара Хороза (скарбник).

Поки Вовки мали свою раду, Гостровухи та Куцохвості готували розваги на ватру. Після іменувань побратимів, що досягли наступних ступенів, розпочалась традиційна ватра.

Другий день Ради розпочався із Богослужіння, яке провів Вовк Володимир Геншляк (о. Елевтерій). Після обговорення решти важливих питань відбулося урочисте закриття Ради. Сповненні завзяття і натхненні Сіроманським товариством побратими роз’їхались по своїх осередках, щоб і далі працювати на благо Пласту, в Україні та за її межами.

Більше фото шукайте тут

Вовк Віталій Яцишин

Фото: Тарас Щепаняк

Поділитися

Схожi новини