28-30 вересня відбулось відкриття пластового року станиці Харків - Пласт
EN

З 28 по 30 вересня територію національного природного парку “Слобожанський” (Харківська область) та Краснокутського району вперше відвідали пластуни харківського осередку Пласту, де відкривали пластовий рік.

Дводенне таборування відбулося в рамках проведення змагу з пішого мандрівництва. Учасниками ВПР було юнацтво станиці, та прихильники Пласту, для яких було організовано одноденну зустріч в форматі КВДЧ. Таборували пластуни на території мальовничих ділянок соснового лісу (рекреаційний пункт “Козацький стан”) та листяних насаджень нагірної діброви Парку (туристичний маршрут “Забутими стежками”).

Учасники змагалися в спортивному орієнтуванні на місцевості та проходили історично-природознавчий квест, орієнтований на знання Слобожанщини, а також проявили неабияку зацікавленність до природоохоронної діяльності національного парку у розробці подальших заходів.

НПП “Слобожанський” висловив вдячність Харківському осередку Пласту за активну організаційну роботу, цікавість до нових цінних природних територій, як засобу виховання молоді в дусі екологічного світосприйняття, готовність сприяти еколого-освітнім та туристичним напрямкам роботи Парку.

Пластуни в свою чергу, вдячні за підтримку та допомогу, розпочинають Пластовий рік.

Поділитися

Схожi новини