29 липня – 8 серпня відбувався крайовий мистецько-вишкільний табір «Метаморфози-2017» - Пласт
EN

“Я вмію радіти життю!” – саме таке було гасло цьогорічного крайового мистецько-вишкільного табору “Метаморфози-2017”, присвяченого пам’яті пластуна Володимира Федорчука.

20 років минуло від першого табору. 20 років чудової історії мистецького пластування.

Багато пройшло таборів, чимало було учасників, відбулося безліч різноманітних мистецьких гутірок, майстерок, спілкування з художниками, акторами, поетами, письменниками, журналістами, фотографами та іншими творчими людьми!

І цього року мистецька родина поповнилася на 11 метаморфозян – учасників з Підгайців та Здолбунова!

Табір тривав з 29 липня по 8 серпня 2017 р. Б. на гостинній пластовій оселі «Чота Крилатих» (с. Луквиця Богородчанського району Івано-Франківської області).

Перший день (29 липня) видався насиченим – таборовики вивчали розпис по тканині разом з Настею Нестеренко та пробували створювати скульптуру голови під наглядом Володимира Прокопишина. Дякуємо, що пустили нас у свою майстерню! Також вдячні магазину Gorgany за прокат велосипедів, завдяки вам ми мали чудову роверову можливість оглянути Станіславів! Вечір розпочався переглядом фільму «Дюнкерк», а завершився тематичною екскурсією нічним містом від нашого друга бунчужного, ст. пл. Володимира Половського, ОХ.

День другий (30 липня) розпочався Службою Божою, після якої ми власне заїхали на місце таборування. Дякуємо за зустріч Сашку Красіличу!

День третій (31 липня). Три таборові гуртки «Ми ще назву не придумали», «Бандери», «Палітра» поринули у світ мистецьких занять, а саме ткацтво, пластику і гратаж. Також на початку дня кожен представляв колаж-презентацію свого творчого я.

День четвертий (1 серпня). Сьогодні ж день скаутською хустини! Ми не забули про це і цілий день не знімали своїх курінних хустин. З мистецьких ділянок були карвінг, різьба, писанкарство і театр.

День п’ятий (2 серпня). На таборі – день Венеції. Продовжилося писанкарство, театр, а також почали вивчати каліграму, малюнок на склі, валяння та виготовлення карнавальних масок.

День шостий (3 серпня). Сьогодні вставання було особливе. Ви колись вставали під звуки сопілки? Дякуємо дуже Михайлові Адамчаку – учаснику гурту Кораллі! Отримавши заряд енергії на цілий день, ми виготовляли гобелени на ткацтві, створювали образи для театру тіней, доробляли свої карнавальні маски, різьбили, малювали каліграми і розмальовували ікони на склі. Вечірню програму закінчилася переглядом фільму про лірників «Вільні люди».

День сьомий (4 серпня). Продовжуємо наші мистецькі ділянки: шкіра, різьба, маски, малюнок на склі, пластик, карнавальний костюм.

День восьмий (5 серпня). То була чудова субота! Сьогодні відвідали Сокіл і були на зустрічі з Патріархом Святославом. А повернувшись, робили ляльку-зернятко та створювали вироби в техніці ізонитка.

День дев’ятий (6 серпня). Неділя. Були на Службі Божій в Луквиці. Валяння, ізонитка, лендарт. Відбулася ватра-спогад про попередні Метаморфози.

День десятий (7 серпня). То був гарний дощовий день. Освоювали основи рисунку, доробляли всі творчі роботи й оформляли їх для перегляду. Сам перегляд.

День одинадцятий (8 серпня). Попри те, що то вже останній день і ми пакувалися, збиралися і прибирали, ми ще встигли відвідати карнавал і створити неповторні знимки на фотосесії.

Метаморфози-2017 були дуже крутими й атмосферними! Дякуємо всім учасникам, проводу, інструкторам, гостям, що творили цей казковий карнавальний світ!

Фото з цьогорічного табору шукайте тут

Не забувайте радіти життю! Чекаємо на наступних Метаморфозах!

Поділитися

Схожi новини