3-4 лютого на Львівщині відбувся вишкіл «Шляхетність» - Пласт
EN

3-4 лютого пластова оселя “Вишнівчик” приймала учасників “Шляхетності”, другого вишколу з циклу МШВ, який провели підг. курінь УПС “Вовча Ліга” та 12-й курінь УСП “Рутенія”. Учасниками «Шляхетності» стали пластуни з Києва, Житомира, Ковеля, Нового Роздолу, Львова, Тернополя, Сум, Дніпра, Дрогобича, Харкова, Кременчука та інших міст.

Протягом двох днів майже 20 пластунів з УСП, УПС і УПЮ (з 17 років), перебуваючи в родинному домі славної Олени Степанів, гуторили з Богданом Гасюком, V і Олегом Мушієм, ВЛ про ідеали шляхетності та їх відображення в наших пластових ідейних основах, здобували з Ростиславом Антимисом, ВЛ і Сашком Свистуном, ЛЧ необхідні знання для організації пластового табору (етапи підготовки табору, точкування на тоборі та інше), моделювали і відпрацьовували навички командної роботи з Андрієм Мочурадом, спілкувались про духовну складову в житті пластуна з о. Сергієм Прудком, ДК і всі разом молились та співали як хор під час недільної Літургії.

Зима вітала нас снігом, і не просто допомагала гартувати дух в часі практичних занять з орієнтування, спортового змагу та теренової гри, а додавала незабутнього для учасників та організаторів вишколу чару.

На вишколах МШВ шукаємо середовище пластунів, яке об’єднане однією ідеєю і готове до нових викликів у житті, готуємо інструкторів та організаторів таборів.

Море емоцій, пригод, вражень і особистих відкриттів в усіх хто доторкнувся до цьогорічного вишколу! Готуймося до “Відваги”, третього вишколу з циклу “МШВ”.

“На дідька – хрест, на ворога – меч” Вовча Ліга

“Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятися зміг” Рутенія 

Поділитися

Схожi новини