31 травня - 3 червня поблизу Вовчинецьких гір відбувся вишкіл практичного пластування - Пласт
EN

У школі вже канікули, а пластуни невгамовні! Курінь УСП/УПС «Лісові Чорти» кодла «Хом’як» продовжує навчання. Яке ще навчання? – Читайте далі…

З 31 травня по 3 червня 2018 р. Божого на берегах ріки Бистриці поблизу Вовчинецьких гір (м. Івано-Франківськ) відбувся Вишкіл практичного пластування. Цей вишкіл щороку збирає все нових і нових пластунів зі спільною ідеєю знати все і навіть більше про життя в природі.

Цьогоріч 40 юнаків та юначок з різних куточків краю таборували й навчались під пильним керівництвом Лісових Чортів. У кожного своя мета: одні поки ще на «Ви» спілкувались із сокирою, пилкою, казаном, картою й компасом (та робили перші кроки, щоб перейти на «ти»), для інших – це була чудова можливість пригадати вже давно забуте й удосконалити те, що лежало на задвірках пам’яті.

Якщо ціллю першого рівня були лиш знання, то другий рівень мав ще й інші виклики. Вони були організаторами тих процесів, на яких ґрунтується вишкіл, себто влаштовували роботу так, аби всі були задіяні, кожен чогось навчився, і все було виконано бездоганно: це й приготування їжі, і проведення ватер і решта таких важливих дрібниць, що є основою таборування.

Погода на вишколі сприяла тому, щоб все пройшло якомога краще. Після дощу завжди небо роз’яснювалось, а сонечко виходило, щоб висушити траву, намети та юнацтво. Щодня виснажлива праця й гутірки, а потому й купання (після доброї роботи завжди повинен бути добрий відпочинок). Ватри були запальними та гарячими (як і обіцяли ), а ночі теплими та спокійними.

Якісно виконані завдання не залишились непоміченими, а тих, хто проявив себе найкраще, провід нагородив цінними та корисними призами. Першунами вишколу стали Юлія Терлецька та Олександр Бендак.

Покусані комарами, стомлені, але щасливі повернулись діти до своїх домівок, щоб зовсім скоро знову податись в мандри з новими знаннями та вміннями.

 

Поділитися

Схожi новини