31 жовтня 2018 р. Божого відбувся пластовий флешмоб з нагоди 100-річчя проголошення ЗУНРу в Івано-Франківську - Пласт
EN

У середу, 31 жовтня 2018 р. Божого представники Пласту Івано-Франківська провели флешмоб з нагоди сотої річниці листопадового повстання та проголошення Західноукраїнської Народної Республіки.

Дійство розпочалось о 10:00 звуками гри на трубі та ударами в барабани. Одночасно з цим на балконі четвертого поверху колишнього готелю «Уніон», де зупинялися постаті ЗУНР (тепер офіс-центру «Київ», вул. Незалежності, 4) замайорів синьо-жовтий стяг у супроводі пластуна та двох січових стрільців. Під барабанний супровід пластуни-альпіністи вивісили на висоті третього поверху портрети діячів ЗУНР родом з Франківщини: Костя Левицького – очільника уряду ЗУНР, Дмитра Вітовського – вихованця Станіславівського Пласту, керівника Листопадового повстання у Львові в ніч з 31 жовтня на 1 листопада 1918 р., Лева Бачинського – віце-президента ЗУНР.

Ефектний 10-хвилинний флешмоб зібрав чимало глядачів, які із зацікавленням споглядали дійство та додатково розбурхав зацікавлення Західноукраїнською Народно Республікою у містян.

Поділитися

Схожi новини