4-5 березня у Львові відбувся семінар про Пласт для дорослих «КВДЧ ч. 88» - Пласт
EN

4-5 березня відбулися навчання спеціальних агентів FBI (КВДЧ ч.88)

У перші весняні вихідні відбувся кваліфікаційний вишкіл дійсного членства число 88 «Академія FBI». Три десятки учасників з 15 осередків Львівської округи взяло участь у семінарі про роль і можливості праці дорослої особи у Пласті. Більшість – представники громад з містечок Львівщини. Усі вони їхали на вишкіл з однією метою: детально дізнатися про діяльність організації, а також здобути знання, які допоможуть створити осередок Пласту у їхньому місті.

Протягом двох днів інструктори з старшопластунських куренів Княгині, Орликівці, Сіроманці, Лісові Чорти ділилися досвідом. Вони презентували гутірки про мету, завдання організації, її історію та структуру, про форми членства в Пласті, Велику гру, життя в природі, самовиховання, церемоніали, впоряд, однострій. Окрім 10 годин презентацій, інструктажів, майбутні дійсні члени Пласту дискутували над цікавими темами, грали шпигунський футбол, розшифровували кодове слово «СОПУВМ», танцювали з ведмедиком Чарлі, розгадували  таємні завдання, переглядали мотивуючі ролики, спілкувалися у невимушеній атмосфері,  насолоджувалися ритмами танго на вечірній програмі у філармонії.

Учасники вишколу були надзвичайно уважними, допитливими та старанними. Справді великі молодці! Незважаючи на те, що більшість не була знайома з Пластом раніше, детально відповіли на запитання опитника. Звісно, не кожну абревіатуру вдалося запам’ятати. Проте, мету, завдання, скаутську методику знали всі. Тішить також той факт, що чимало тих, хто взяв участь у КВДЧ, виявили бажання стати добрими виховниками, і вже налаштовані пройти КВВ.

Після останньої крапки:

Провід вишколу щиро вдячний друзям за допомогу в організації вишколу. Тарас Іщик, Володя Литвин, Уляна Вдовичн, Назар Домбровецький, Віталік Яцишин, Марія Баглай дякуємо, що знайшли час та долучилися до доброго діла: розвитку Пласту у Львівській окрузі.

Окремо дякуємо за підтримку Українській Галицькій Асамблеї.

Комендант вишколу: ст.пл. вірл. Юля Катинська, КН

Поділитися

Схожi новини