450 кілограмів подарунків до Великодня зібрали пластуни для українських захисників на Сході - Пласт
EN

Напередодні Великодня київські пластуни організовували благодійну акцію #даруй_тепло, метою якою був тижневий централізований збір великодніх передач для українських захисників на Сході.

В результаті 28 квітня волонтери відправили на фронт понад 450 кілограмів смаколиків, листів, малюнків, чаю, домашніх пасочок, поробок та дарунків! Допомагали організаторам збирати передачі з усіх куточків Києва та області депутат КМДА Вадим Сторожук (Вадим Сторожук – Громадська приймальня) та пластун-волонтер Олександр Бондарчук.

“Ця акція починалась зі сліз, і сльозами закінчується. Бо так багато-багато любові бачиш далеко не щодня. Море любові, з якою були спечені пасочки, куплені смаколики і головне, як це все було спаковано. Так пакують лише для тих, кого люблять”, – коментує координаторка акції Леся Іващенко.

До участі в акції #даруй_тепло долучились пластуни, волонтери, ветерани, кілька столичних шкіл (Середня загальноосвітня школа 161 міста Києва і Середня загальноосвітня школа 262 м. Києва) та небайдужі кияни. Подарунків було так багато, що передачі поїхали не в один, а у три різні підрозділи! Серед них – дитячі поробки, домашні вироби та навіть – прилад нічного бачення, який військовим передали ветерани Владислав Нікітчук, Миха Козаченко та Олександр Попов.

Не злічити всієї гордості та вражень, адже київські пластуни й раніше організовували передачі на фронт, проте цього разу ми вперше провели централізовану акцію і мали рівно тиждень часу на все: поширити інформацію про збір серед киян, отримати усі ваші пакуночки та відправити їх на Схід – адже нашою метою було встигнути передати тепло якраз до світлої Великодньої неділі! Пройшов лиш тиждень – і результати вражають! Ми це зробили!

Ми щиро дякуємо усім учасникам акції за ваше тепло, яке ви дбайливо випекли у пасках, вималювали в малюнках, виписали в листах, загорнули в коробочки та паперові згортки, щоб подарувати його нашим захисникам! Дякуємо кожній родині та школам за те, що стільки сердець змогли спільно долучитись до великодньої благодійності!

Щиро віримо, що такі акції стануть нашою традицією, адже допомагати іншим даруючи своє тепло та турботу – найприємніша у світі звичка!

Поділитися

Схожi новини