5-6 травня у Кам’янці-Подільському відбувся пластовий фестиваль повітряних зміїв - Пласт
EN

5-6 травня у Кам’янці-Подільському відбувся міні-фестиваль повітряних змії. Участь в заході взяли близько 450 осіб з Кам’янця-Подільського, Києва, Хмельницького, Чернівців, Вінниці, Авдіївки, Староконстянтинова, Луцька, Тернополя.

Даний захід вже проводиться не вперше, але цього року було додано заходи для дорослих.

Почесним гостем заходу став речник Міністерства охорони здоров’я – України Олександр Ябчанка. Також, учасники фестивалю мали змогу взяти участь у заняттях з ментальної арифметики, проекті «Школа поліцейських», поспілкуватись із професійними психологами під час проекту «Відверта розмова» та дізнатись як запускають і літають на повітряних кулях.

В рамках заходу було проведено  майстер-класи з виготовлення і прикрашення повітряних зміїв і літачків, а ще тематичних сувенірів. Цікавими і захопливими були змагання змаганнях з пілотування повітряних зміїв у номінаціях:

  • Зигзаг – на виконання фігурного руху із повітряними зміями
  • Дуель – на швидкість запуску повітряних зміїв
  • Витривалість – на вміння чим довше пілотувати повітряним зміє
  • А також спільні сімейні змагання для дітей та дорослих у вмінні пілотувати повітряними зміями.

Усі, хто бажав – міг залишитись, або долучитись до вечірньої програми із ватрою та піснями на Валах Замку після першого дня проведення заходу, а наступного дня пройтись екскурсією від братчика Вуха по Кам’янцю-Подільському.

Поділитися

Схожi новини