5 історій про Благодійні Зустрічі - Пласт
EN

Давай поринемо у спогади разом…

Грудень 2020, передсвяткова метушня, а у нас — Аукціон зустрічей на підтримку Пласту.

Результат вражає: завдяки, 125 благодійникам, які долучилися до Аукціону, ми зібрали 203 200 грн на розвиток Пласту. Дякуємо ще раз кожному за підтримку!  

Завдяки цим коштам 200 дітей отримали змогу стати пластунами! І ще 100 нових волонтерів навчилися працювати за пластовою методою на вишколах в Тернополі, Львові, Харкові, Києві та в Рівненській області. З цієї сотні аж 66 — виховники, які безпосередньо працюють з дітьми.

Що ж таке Аукціон Зустрічей?

Це не тільки благодійність, а й класні емоції, цікаві зустрічі та нові знайомства. Пропонуємо зазирнути за лаштунки та дізнатися більше про кілька надзвичайних історій зустрічей, які стали можливими завдяки Аукціону. 

Історія №1, де ветеран АТО та співзасновник Veterano Coffee Володимир Шевченко проводив майстер-клас з кавоваріння у шпиталі 

“Я зацікавився саме майстер-класом Володимира, — згадує Євгеній Александренко, що викупив лот — оскільки на той час мій батько АТОшник знаходився в шпиталі і я розраховував, що майстер-клас від Володимира підійме йому настрій». 

Володимир дуже позитивно відреагував, коли дізнався про “призначення” свого лоту. Він привіз все необхідне до шпиталю та провів майстер-клас для батька! 

Історія 2, де Тарас Тополя, соліст групи “Антитіла”, пропонував квитки на концерт, а в результаті записував відеопривітання. 

Ось, що рік тому писав Андрій Палійчук, який викупив лот: “На концерт ми навряд чи потрапимо в найближчому майбутньому. тому я хотів запропонувати іншу опцію: чи можуть учасники гурту записати невелике відеопривітання для моїх дівчаток (Яся і Настя з Броварів)? А квитки натомість можна повторно виставити як лот.”

Звичайно, Тарас записав відеопривітання з прийдешнім Миколаєм, і побажав дітям бути чемними, слухатися батьків, та сказав ще чимало надихаючих  слів:) 

Історія 3, де Христинка Сахарова, яка ніколи не грала на жодному музичному інструменті, під час зустрічі з Тарасом Компаніченко зуміла зіграти на бандурі 

«Мама, в мене виходить музика!», — такими словами супроводжувався майстер-клас гри на бандурі. Він проходив в Музеї книги та друкарства України. Там, посеред поліграфічних станків та українських стародруків, Христинка слухала історію бандури від Тараса Компаніченко та вчилася грати. В результаті їй вдалося награти мелодію, під яку пан Тарас наспівав думу! 

Можете почитати повну версію цієї зустрічі та подивитися відео:) 

Історія 4, де Аукціон став лише початком 

Оксана Рудюк викупила лот Сергія Ткаченка, і так отримала можливість не тільки приємно провести час за філіжанкою кави, а й потрапила на виставку його картин. Але на мистецтві їхнє знайомство не закінчилося, а переросло в дружбу не кільки в Фейсбуці, а й у реальному житті, що триває й дотепер. Ось так одним махом на Аукціоні можна і підтримати Пласт, і отримати нові враження, і знайти друзів! 

Остання 5 історія в цій статті (але не остання, що втілилася в життя завдяки Аукціону), в якій зустрілися два куми

Анжеліка Рудницька, заслужена артистка України, до аукціону запропонувала сходити разом на виставку «Містерія літочислення» у Кабміні.  Коли ми повідомили, що її лот викупив Андрій Різоль, Анжеліка відповіла: “Мій кум, з яким ніколи зустрітися:)”. Виявилося, що Андрій та Анжеліка — куми, які за шаленим графіком роботи не знаходять часу на родинні посиденьки.


Як бачите, Аукціон Зустрічей — це супер-можливість отримати новий досвід, тепле спілкування та нові знайомства, і звісно ж  підтримати Пласт. Кожний виставлений лот, кожна ставка та кожна зустріч — крок до того, аби всі маленькі українці мали можливість ставати пластунами. 

СКОБ та до зустрічі на новому Аукціоні від Пласту! 

Поділитися

Схожi новини