Білгород-Дністровські пластуни провели веломандрівку по Туреччині - Пласт
EN

У період з 23 березня по 6 квітня 2018 року учасники станиці Білгород ПЛАСТУ – Національної скаутської організації України, провели спортивний велопохід 2 категорії складності по Туреччині.

Команда складалася із 5 осіб – керівника, кандидата у майстри спорту України, керівника гуртка “Спортивний туризм”, методиста міського Центру дитячої творчості Лєхан Сергія, керівника гуртка “Юні скаути”, методиста міського Центру дитячої творчості, яка має I розряд зі спортивного туризму, Лєхан Людмили, учнів школи №3 Малофєєва Дениса (9 клас) та Бойченка Максима (8 клас, III розряд зі спортивного туризму), а також скаута з Харківської області Каленюка Івана. Похід проводився в рамках чемпіонату України зі спортивного туризму. Маршрут протяжністю близько 500 км розпочався з м. Анталія та закінчився у м. Фетхіє.

Клуб мандрівників «Вершина» вже понад 30 років функціонує на території міста. За довгий час існування вихованці клубу піднімалися на найвищі вершини світу, такі як Ельбрус та Казбек. Один із вихованців Михайло Євчев був у складі збірної команди України з альпінізму та здійснив сходження на восьмитисячник Шишабангма в Гімалаях.

За останні п’ять років вихованці Клубу стали призерами чемпіонату України з гірського туризму (2014 рік) та велотуризму (2015 рік), а також у Всеукраїнських змаганнях з пішого мандрівництва «Стежками Героїв» у Карпатах (2014 рік). У 2017 році велопохід 4 категорії складності по Карпатам та Закарпаттю Клубу став переможцем у конкурсі на кращу подорож року серед 17 команд з України. У 2018 році команда Клубу стала срібним призером чемпіонату України зі спортивного велотуризму.

Білгород-Дністровська міська рада усіляко намагається підтримати такі організації, як клуб «Вершина». Зокрема, з метою надання допомоги в проведенні велопоходу, Білгород-Дністровська міська рада звернулася до мерії міста Фетхіє, з яким планує встановити побратимські відносини, з проханням підтримати велотуристів. Таким чином, команда мандрівників успішно завершила свій маршрут у цьому мальовничому місті.

 

Поділитися

Схожi новини