Пластуни Львова допомогли 76 дітям на свято Миколая — мамі хлопчика повернули зір - Пласт
EN

Щороку Пласт у Львові долучається до збору подарунків «Святий Миколай — дітям у потребі» для малечі, яка перебуває у навчально-реабілітаційних центрах, інтернатах, дитячих будинках.

Дітки пишуть листи до Миколая, які збирає партнер Мальтійська служба допомоги і передає пластунам та небайдужим людям міста. Вони, у свою чергу, втілюють дитячі мрії в життя.

Цього року пластуни Львова стали помічниками Чудотворця і здійснили бажання 76 дітей. До акції долучилися сотні юнаків та юначок з 23 куренів.

Зокрема, завдяки пластунам вдалося долучитися до справжнього дива — повернути мамі маленького Давида зір. У листі до Миколая хлопчик написав, що хоче, щоб його мама могла добре бачити. Операцію провели в Офтальмологічному центрі Дмитра Горячева у Львові.

“У мами Давидка афакія — відсутність кришталика. Через вроджену катаракту у 8 років їй видалили кришталики, але ІОЛ не імплантували. Іванні провели підшивання кришталика, і вона може бачити без окулярів!” — розповідають в клініці.

Навіть у найважчі часи підтримуємо тих, хто опинився у ще більшій скруті. Ти теж можеш здійснити бажання діток.


Долучайся до збору на 500 різдвяних пакунків, які допоможуть пережити важку зиму та зустріти Різдво дітям та їх родинам на деокупованих територіях:


Добрим ділом в єдності переможемо темряву!

Поділитися

Схожi новини