Як пластувати разом зі своєю дитиною — розповідає виховниця Іра - Пласт
EN

Ірина та її донька Софійка разом відвідали цього літа пластовий табір в Італії. Виховниця розповіла нам, як досвід спільного таборування вплинув на їхні сімейні стосунки.

Іра та Софійка — пластунки з Івано-Франківська. Зараз доньці 10 років, але в Пласті дівчинка ще з пташат (це діти до 6 років).

Іра зі своїми вихованками

На таборі Софійка була у рої молодших дівчат “Мавки” під опікою своєї виховниці, яка щотижня проводить для них заняття у Франківську. Найбільше дівчинці запам’ятався аквапарк, спортивні естафети та мандрівки італійськими горами.

Іра дуже щаслива, що Софійка змогла відпочити від сирен, набратися нових вражень перед навчальним роком.

Софійка стоїть з прапорцем рою “Мавки”

Досвід спільного пластування і таборування, за словами виховниці, став дуже корисний для стосунків з донькою, адже Іра та Софійка разом проводили час, здобували нові знання і враження.

Іра, виховниця
Я відчуваю, що ще більше зблизилася зі своєю донечкою. Вона стала більш уважною до моїх слів, почала ще більше мені довіряти. Тепер Софійка охочіше ділиться "дівочими секретиками". Це надихає мене продовжувати пластувати і бути з нею поруч в Пласті, поки вона цього потребуватиме.

Ти також можеш долучитися до Пласту і розвиватися разом зі своєю дитиною — заповнюй форму, і ми розкажемо, як це зробити:


Іра Вітенко-Гавкалюк — пластова виховниця з Івано-Франківська. Цього літа Іра була в Італії на таборі “Мандрівні черевики” з гуртком “101 батальйон мандрівних бойових гусей”.

Про пригоди дітей на таборі читайте тут.

Поділитися

Схожi новини