Ірина та її донька Софійка разом відвідали цього літа пластовий табір в Італії. Виховниця розповіла нам, як досвід спільного таборування вплинув на їхні сімейні стосунки.
Іра та Софійка — пластунки з Івано-Франківська. Зараз доньці 10 років, але в Пласті дівчинка ще з пташат (це діти до 6 років).
![](https://www.plast.org.ua/wp-content/uploads/2022/09/Iryna-Vitenko36-2-e1664376308131-1024x604.jpg)
На таборі Софійка була у рої молодших дівчат “Мавки” під опікою своєї виховниці, яка щотижня проводить для них заняття у Франківську. Найбільше дівчинці запам’ятався аквапарк, спортивні естафети та мандрівки італійськими горами.
Іра дуже щаслива, що Софійка змогла відпочити від сирен, набратися нових вражень перед навчальним роком.
![](https://www.plast.org.ua/wp-content/uploads/2022/09/Iryna-Vitenko45-donechka-Sofijka-z-praporom-royu-Mavky-1024x681.jpg)
Досвід спільного пластування і таборування, за словами виховниці, став дуже корисний для стосунків з донькою, адже Іра та Софійка разом проводили час, здобували нові знання і враження.
Іра, виховниця Я відчуваю, що ще більше зблизилася зі своєю донечкою. Вона стала більш уважною до моїх слів, почала ще більше мені довіряти. Тепер Софійка охочіше ділиться "дівочими секретиками". Це надихає мене продовжувати пластувати і бути з нею поруч в Пласті, поки вона цього потребуватиме.
Ти також можеш долучитися до Пласту і розвиватися разом зі своєю дитиною — заповнюй форму, і ми розкажемо, як це зробити:
Іра Вітенко-Гавкалюк — пластова виховниця з Івано-Франківська. Цього літа Іра була в Італії на таборі “Мандрівні черевики” з гуртком “101 батальйон мандрівних бойових гусей”.
Про пригоди дітей на таборі читайте тут.
Схожi новини
![184 учасники, 13 країн, 6621 кілометр: яким був Всесвітній пластовий марафон 2022](https://www.plast.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/shablon-misyachnyj-zvit-5-e1679669339111.png)
184 учасники, 13 країн, 6621 кілометр: яким був Всесвітній пластовий марафон 2022
Детальніше
![Єврейський скаутинг історично зародився в Україні](https://www.plast.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/futbolna-komanda-1.jpg)
Єврейський скаутинг історично зародився в Україні
Детальніше
![Табір “Мандрівні черевики”: як італійські скаути приймали українських](https://www.plast.org.ua/wp-content/uploads/2022/09/Dumkamy-navyvorit-1-e1662127415532.png)
Табір “Мандрівні черевики”: як італійські скаути приймали українських
Детальніше
![Як пластуни у світі відсвяткували День Незалежності України](https://www.plast.org.ua/wp-content/uploads/2023/08/AnyConv.com__shablon-misyachnyj-zvit-6.webp)
Як пластуни у світі відсвяткували День Незалежності України
Детальніше
![Скільком допомогли і як готуємо таборове літо: звіт за І квартал 2024 року](https://www.plast.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/Kvartalnyj-zvit-1-scaled-e1716226826513.webp)
Скільком допомогли і як готуємо таборове літо: звіт за І квартал 2024 року
Детальніше