Червона Калина організувала VI Паркопляжник 9 червня 2018 року - Пласт
EN

Правило номер один в будь якій грі:

“Ти можеш стати кращим, лише змагаючись проти сильнішого суперника”.

(з х/ф “Револьвер”)

9 червня 2018 року відбувся VI Паркопляжник. На традиційному змазі з пляжного і паркового волейболу, який організували “Загін “Червона Калина” та Референтура СВТ, разом з пластунами змагались спортсмени – волейболісти найвищого рівня: гравці та тренери команд Української Волейбольної Суперліги, майстри спорту та кандидати в майстри спорту з волейболу. Кожен пластун міг перевірити, чого варті його знання й уміння не тільки в порівнянні з іншими пластунами, а й зі справжніми майстрами цього виду спорту.
Всього в змаганнях формату “Masters” (2х2) взяло участь 12 команд. Тільки за участь в змагання цього формату кожен учасник заслуговує на повагу. Запекла боротьба супроводжувала більшість ігор, а градус баталій на майданчику часто не поступався показнику на метрологічному термометрі. Пройшовши сито групового етапу та півфіналів, перемогу в фіналі змагу в форматі “Masters” здобули — Козак Володимир та Даньків Богдан з м. Борислав, 2-ге місце завоювали Микитко Олексій та Борис Микола, 3-тє місце дісталось команді–відкриттю змагу у складі: Рачкевич Анна та Борболюк Аліна.

Не менш запекла боротьба велась в змаганнях формату “Fun” (4x4). Складності змаганням цього формату додавало те, що більшість команд було сформовано перед змаганнями, і учасники щойно познайомившись по ходу змагань, на гарячому піску в 30 градусну спеку, повинні були відлагодити гру команди. Перемогу в змазі в форматі “Fun” здобули: Семенюк Яна, Заторська Вікторія, Петренко Руслан та Куземко Василь, 2-ге місце Гаврильчук Христина, Гаврильчук Орест, Марків Олег та Костирка Віталій, 3-тє місце в команди з Жидачева у складі — Будзінський Йосип, Олійник Ірина, Рудік Ірина та Купець Оксана.

Усі переможці отримали пам’ятні медалі та набори ігор від спонсора змагу – Бюро Ігор “ТАКА МАКА”. Інші учасники – досвід участі в волейбольному змазі з майстрами та цінні поради щодо розвитку фізичних якостей та вдосконалення власних умінь.
Висловлюємо щиру подяку за допомогу у проведенні змагу:

Насамкінець “Загін “Червона Калина” та Референтура СВТ вітають усіх переможців та учасників змагу та нагадують усім пластунам, що С.К.О.Б. починається з СИЛЬНО!

Поділитися

Схожi новини