Долучайся до благодійного челенджу «#подарунок_замість_кави» - Пласт
EN

Вже не перший рік Чорноморські Хвилі та Чорноморці готують подаруночки для воїнів, що воюють на сході України.

Акція розпочалась ще три роки тому, коли організатори на волонтерських засадах почали збирати спеціальні пакуночки з сухофруктів та горішків для морської піхоти до дня св. Миколая, який є покровитилем морських пластунів. В планах закупити готові 200 г пакуночки, де є соняшникове насіння, арахіс, курага, чорнослив та інші сухофрукти. Усе це разом з листівками з теплими словами грітиме їхні серця на Миколая.

Саме тому вкотре стартував челендж #подарунок_замість_кави, який закликає пожертвувати одним горнятком запашної кави заради солодкого пакуночка для воїна, що захищає нас на сході, а також у найкращих традиціях челенжів передати його трьом друзям.

Гроші замість кави, за які буде закуплено подарунки, можна перерахувати на картку (ПриватБанк) 5363 5423 0714 2878 Анастасії Бібель, а слідкувати за перебігом, новинами акції та звітами за використані кошти можна на сторінці челенджу в Facebook.

Львівський осередок Пласту долучається до акції і закликає зробити це і Вас! Виконувати челендж можна неодноразово, а починати його можна і самому, навіть якщо Вас не викликали 🙂

Зробимо разом добре діло до свят, щоб і нам святий Миколай приніс подарунки.

Доброго вітру!

Поділитися

Схожi новини