8 квітня у Львові святкуватимуть День Пластової Присяги 2017 - Пласт
EN

Кожен з нас, свідомих пластунів, знає на пам’ять Пластову присягу. Більшість із нас вже її склали, і всі рано чи пізно переживатимуть цей знаменитий момент.  Допомагати іншим, жити за Пластовим законом і слухати пластового проводу – ці рядки, начебто, закладені у нас в голові назавжди, та як часто ми про них згадуємо? Як часто вони стають для нас критеріями прийняття рішень?

8 квітня ви зможете по новому сприйняти пластову присягу переживши її протягом цього дня!

Збір учасників відбудеться 8 квітня о 9:00 за адресою: м. Львів, вул. Шептицьких, 16. Далі нас об’єднає спільна молитва в Соборі св. Юра, потім разом відкриємо наше свято!

Згодом, вже традиційним вимаршем ми вирушимо до Личаківського кладовища, де вшануємо пам’ять полеглих героїв та засновників Пласту. На їх честь кожен курінь буде мати змогу представити самостійно підготовану дефіляду (від 5 учасників+бунчужний). Звісно ми не забули про нагороди для найкращих!

Опісля ми будемо допомагати іншим плетінням лози для виручення коштів на підтримку пластунам, які воюють в зоні АТО. Також усіх небайдужих закликаємо долучитися до цієї ж акції 7 квітня у приміщенні станиці Львів. 9 квітня ми будемо мати змогу продавати її на вулицях міста!

В суботу ввечері на старшопластунів та пластунів-сеньйорів чекає дискусія на тему «Пластовий закон в реаліях 21 століття» разом зі спеціальними гостями!

Швиденько заповнюйте зголошення, маєте час до 26 березня. І не переживайте, детальну програму, опис дефіляди та зголошення на іменування будуть згодом. Слідкуйте за новинами тут і у Facebook!

Якщо виникнуть питання – звертайтесь:

  • Комендант – ст. пл. вірл. Оксана Майка – (063 520 06 09)
  • Писар – ст. пл. вірл. Соломія Бойкович – (063 343 56 82)

Ми чекаємо на Вас! До зустрічі на ДПП 2017!

Детальна програма святкування Дня пластової присяги 2017 у Львові

З повагою, провід заходу

Поділитися

Схожi новини