В Івано-Франківську відбувся пластовий авіаційний вишкіл «Ешелон 2017» - Пласт
EN

Цих вихідних, а саме 5-6 травня 2017 року славна Івано-Франківська станиця мала за честь приймати гостей, які приїхали з різних куточків України! Ними були юнаки, старшопластуни та навіть сеньйори із: Білих Ослав, Львова, Чернівців та самого Івано-Франківська. Ми дякуємо тим, хто ризикнув відкрити для себе небо і глянути на світ із його висот! У цьому їм залюбки допомагав 7 курінь УСП та 18 курінь УПС ім. Є. Коновальця «Чота Крилатих» та команда авіаційного вишколу «Ешелон 2017».

Першого ж дня пластуни встигли відвідати військовий аеродром, де мали змогу поспілкуватися з молодими, але із неабияким досвідом, пілотами; познайомитися із будовою та технічним обслуговуванням МіГ-29 та побачити сучасні тренажери для пілотів. Наприкінці дня нас радо вітав приватний коломийський аеродром, де і здійснилася найзаповітніша мрія прибулих учасників – політ!

Впродовж другого дня вишколу учасники послухали спеціалізовані гутірки та отримали відповіді на питання, які їх найбільше цікавили, та оглянули з десяток літаків малої авіації та їх комплектуючих. Також учасники вишколу, повернувшись до Івано-Франківська, потрапили в міжнародний аеропорт міста, де пройшли митний контроль, пофотографувалися біля літака ЯК-40 і як бонус прокаталися злітною смугою на новому автобусі МАЗ-171075, що доправляє пасажирів на летовище.

Першунами вишколу стали: пластун учасник із к. ч. 87 ім. І. Багряного, станиці Львів – Горняк Павло і пластунка прихильниця із к.ч. 101 ім. Н. Яремчука, станиці Білі Ослави – Поварчук Марія, з чим ми їх і вітаємо! Також за результатами гри вишколу, героєм свого часу стала пл. сен. дов. Леся Бойко, ПС.

Провід вишколу дякує інструкторам за допомогу, а гостям та учасникам за незабутньо проведений час!

Щасливого лету! З гори на долину!

Поділитися

Схожi новини