Фелон із пластовою символікою освятили у Тернополі - Пласт
EN

Віднедавна у Пласті ведеться активна робота з відновлення і посилення Капеланської служби, яка покликана сприяти реалізації мети організації. Капеланом Пласту в Україні обрано отця Олексу Медика, ЛЧ. Кожна станиця також прагне мати своїх духовних наставників і запроваджувати для членів організації релігійні заходи.

Так, вже традиційним для тернопільської станиці стала спільна Служба Божа в останню неділю щомісяця. Напередодні Великого посту у Прощену неділю 26 лютого для тернопільських пластунів, крім цього, в Архикатедральному соборі за участі капелана станиці пл. сен. пр. о. Ярослава Шевчука, ОХ відбулося освячення фелону із пластовою символікою та літургійного набору із Євангелією. Як зазначив отець Ярослав, даний фелон та інвентар використовуватимуть під час пластових заходів.

Цікаво, що це лише третій в Україні фелон, на якому зображені пластові символи і перший капеланський. Подібні фелони є також у наших отців-пластунів: пл.сен.пр. о. Елевтерія Геншляка, СМ та пл.сен.дов. о. Андрія (Івана) Говери, Ох (обидва – Тернопільська округа). Між іншим, ескіз фелонів розбив теж пластун – пл.сен.дов. Сергій Юзик, СМ

Молимося, щоб Господь дав нашим капеланам сили, енергії, наснаги у продовженні жертовної праці із молоддю. А нам, пластунам, розуміння ролі Церкви у формуванні підростаючого покоління та збереженні України.

Пл.сен.пр. Зоряна Удич, Орл

Фото: Сергій Юзик, Зоряна Удич

Поділитися

Схожi новини