Івано-Франківські пташата та новацтво таборували на пластовій оселі «Сокіл» з табором «Лісова школа» - Пласт
EN

З 9 по 20 липня 2018 р. Божого пташата та новацтво станиці Івано-Франківськ були учасниками табору «Лісова школа» в таборі-музеї «Сокіл» в с. Гриньків Рожнятівського р-ну Івано-Франківської обл.

У житті різне буває. Поруч з добром існує зло, з журбою радість обнялася, а недруг раптом перетворюється на товариша. Не обійшлось без цього і на цьогорічному новацько-пташачому таборі, організованому 30 куренем УПС «Блискавки».

Перешкоди для проведення табору виникали поступово, одна за одною і ніхто не розумів причини. Аж виявилось, поруч з табором існує казкова «Школа Поганців», основне завдання якої, виховати вовченят справжніми Злими Вовчиськами. От вони і проходили практику. На той час у Школі Поганців навчався лише один учень Малий Вовчик, який насправді мав добре серце і, до того ж, закохався. Щодня Малий Вовчик писав листи своїм Мамці і Таткові, які лісова пошта чомусь приносила спершу до нашого табору. І саме з цих листів ми дізнавались про підступні плани Школи Поганців. Проте, як це часто буває в казках, добро і любов перемогли! З останнього листа вовчика стало зрозуміло, що Він виріс добрим і наступного року запросив нас у Школу Доброго Малого Вовчика! Ось і казочці, ой таборовій легенді, кінець!

Велика подяка всім виховникам і виховницям табору, батькам: за дні спеціалізації, за спортивні ігри, естафети та смугу перешкод, за вогники та вечірки, за театральні мініатюри, мандрівки і т.д. Дякуємо Йосифу (Юсуфу) з Туреччини за любов до дітей, практикування в англійській мові ;).

Поділитися

Схожi новини