Керівниця львівського осередку Пласту виступила на третьому Українському Жіночому Конгресі - Пласт
EN

Керівниця львівського осередку Пласту Анастасія Слюсаренко виступила на третьому Українському Жіночому Конгресі. Його учасницями також були Ребека Хармс, Марина Порошенко, Олена Зеркаль, Оксана Сироїд, Олена Зеленська.

“Пласт, найчисельніша молодіжна організація в Україні, відіграє велику роль у позашкільному вихованні української молоді. Мета Пласту — виховувати провідників українського суспільства», — каже Анастасія.

Молодь в Пласті розвиває свої інтелектуальні, фізичні і провідницькі здібності згідно з віковими потребами. Пластовий Закон — це той ціннісний орієнтир, який формує особистість.

Анастасія, як представниця Пласту, поділилися досвідом, як ми працюємо з молоддю у нашій організації. І відбулося це, напевно, у найцікавішому з можливих варіантів — панельній дискусії. У ній, зокрема, взяли участь міністерка освіти та науки Ганна Новосад, засновниця Освіторії Зоя Литвин, депутатка Інна Совсун.

Ефективність пластового підходу до роботи з молоддю перевірена роками. І підхід цей справді ефективний: вклад пластунів та пластунок у розвиток України величезний. Ми робимо усе, щоб поширювати наші ідеї, ділитися досвідом на усіх можливих рівнях та впливати таким чином на виховання молоді в Україні.

Поділитися

Схожi новини