На Львівщині відбувся крайовий апробаційний табір «Клич лицарів 2017» - Пласт
EN

З 11-го до 21-го липня у с. Ушковичі Перемешлянського району Львівської області відбувся другий, після довгої перерви, табір “Клич Лицарів”, які проводять курені УСП та УПС Рутенії і Вовча Ліга.

Протягом табору учасники вдосконалювали свої навики з піонірки, природознавства, самозахисту, картографії, мандрівництва, маскування та ПМД. Практично ж вони перевірили себе під час лисячого бігу, добової теренової гри, мандрівки до замку у Свіржі, а також під час змагів “Вовча яма” і “Стежа Едельвейс”. Підсумковим випробуванням стала смуга перешкод “Вовчий скок”, яку під кінець табору наші учасники подолали з легкістю і радістю, а це, насправді, було ой як не легко.

Клич Лицарів був дуже різноманітним, хоча б через географію учасників, які з’їхалися до нас з усіх усюд: Львів, Самбір, Тернопіль, Кременчук, Мукачеве, Бровари, Бережани, Немирів, Київ, Харків, Вінниця, Ірпінь, Авдіївка, Ужгород, Пустомити. У кожного своя частина історії, своя відповідальність, досить часто – свої переконання, але разом нам вдалося створити неймовірну команду.

Дуже хочемо вас познайомити із тими, хто себе проявив найкраще – це пл. прих. Дмитро Мудрак із Вінниці та пл. прих. Віта Баран із Бережан. Бажаємо вам і подальшого успішного пластування, розвивайте себе, надихайте тих, хто поруч.

Також дякуємо всім учасникам Кличу Лицарів минулих років, котрі 19-го серпня приїхали на гостьову ватру і створили неймовірну атмосферу. З вами було приємно згадати все, що було, і намріяти на майбутнє.

Абсольвенти Кличу Лицарів, попереду цілий пластовий рік, і безліч заходів, де ми будемо дуже раді вас бачити – Осінній Рейд, Лисоня, вишколи “Мудрість”, “Шляхетність”,”Відвага”, вишкіл з Картографії, а там і до наступного табору не далеко 😉

До нових зустрічей!

…Якщо ущерть наповниш біг хвилини

Снагою дум, енергією дій,

Тоді весь світ тобі належить, сину,

І більше: ти — Людина, сину мій.

Поділитися

Схожi новини