Крайовий Пластовий З'їзд відбудеться 24 листопада 2018 року - Пласт
EN

Крайова Пластова Рада згідно з пунктом 4.7.3 Статуту Пласту-НСОУ скликає черговий ХV Крайовий Пластовий З’їзд 24 листопада 2018 року.

Право ухвального голосу на КПЗ мають дійсні члени Пласту:

  • члени КПР, КРК, Голова КПС;
  • голови Старшин та Рад місцевих осередків Пласту, зв’язкові та гніздові;
  • делегати від членства станиць/паланок, обрані з числа дійсних членів Пласту на їх Загальних Зборах відповідно до квоти, встановленої КПС.

Оприлюднити наступну квоту делегування від членства Станиць/Паланок відповідно до п. 4.7.1. Статуту Пласту-НСОУ:

1 делегат від 25 дійсних членів Станиці/Паланки. У випадку, коли число дійсних членів Станиці/Паланки менше або не кратне 25, делегата додають 12 і більше дійсних членів. Квоту 1 делегат від 25 дійсних членів обирають на ЗЗС.

Кількість делегатів на З’їзд від членства станиці/паланки, які матимуть право голосу, має розраховуватися пропорційно до кількості осіб, зазначених у Статистичному звіті, поданому не пізніше ніж за 2 тижні до початку Крайового пластового з’їзду, за умови сплати членських внесків за відповідну к-ть осіб.

Крайова Пластова Рада рекомендує станицям і паланкам обрати квоту від членства на КПЗ із запасом у 2-3 особи. У випадку, якщо обраний загальним збором делегат не зможе взяти участь у КПЗ, замість нього станицю/паланку може представити наступний в списку делегат.

Поділитися

Схожi новини