Крайовий туристично-вишкільний табір «Побурлакуємо світами 2018» перетнув 6 областей України! - Пласт
EN

Лізь, крути, греби, мандруй – бурла, бурла, бурлакуй! 

Така кричалка цьогорічного табору «Побурлакуємо світами 2018» адже він складався з традиційних трьох етапів – скельний, роверовий та водний.

Стартував табір з столиці України – до Києва з’їхались учасники з Харкова, Львова, Івано-Франківська, Луцька, Стрия та самого Києва. Після смачного перекусу від Везувіо Піца, ми вирушили на Буцький каньйон, де проходив наш перший етап – скелелазіння. Там учасники опанували верхню страхівку та дюльфер на гранітних скалах. 

Найскладнішим по словах учасників видався велоетап, який мав протяжність 210 км! Ми перетнули на велосипедах Черкаську, Кіровоградську, Вінницьку та Миколаївську область, відвідали дендропарк «Софіївка» і затестили вузькоколійку Гайворон – Голованівськ. 

На днівці у Мигії ми познайомились детальніше з історією на традиціями Бурлак та Бунтарок, і згодом мали дискусію на тему «Бурлакування: плюси і мінуси». Далі нас чекав захоплюючий водний етап на порогах Південного Бугу. Стрибали з тарзанок, перевертали рафти, щоб зробити «аквапарк», а поміж тим всім встигли відтанцювати на двіжнівці в стилі 90-х. 

По завершенню сплаву ми малий цілий день у Южноукраїнську, щоб позасмагати на пляжику, поплавати і відновити сили, бо позаду цілих три етапи! Цікавинкою днівки стала веломандрівка повз АЕС, прощальна ватра на вокзалі та нічний переїзд в Одесу. Після сніданку в Одеській ОДА, ми вирушили до берега моря, щоб провести закриття табору. Першуном став луцький пл.розв. Сашко Бондар з к.ч.83 ім. Клима Савура, а найкраще себе виказала серед підстаршини пл.розв. Настя Хацко з к.ч.36 ім. Анни Ярославни. Чорне море зустріло нас теплом і шумними хвилями, сонце сліпило очі, а ми співали Марш Бурлак і тішились, що вперше за історію Побурлакуємо Світами таки «зникло верхів‘я Карпат»😊

Слідкуй за нашими новинами у Facebook

Поділитися

Схожi новини