Краєзнавча відкрита теренова гра "Deadline" відбудеться 25 березня Свірзькому замку - Пласт
EN

В наш час люди переконують себе та навколишніх не вірити у світ привидів, відьом, порожняків та духів. А хіба вам не цікаво, як ВОНИ реагують на такі ствердження? Ще колись давно у Свірзькому замку працювала місцева дівчина. В той час, вороги неодноразово підходили під фортечні стіни, мріючи захопити Свірж. З часом, дівчина впевнено закрутила роман з ворожим солдатом, але не подумала про наслідки. Коли військо хлопця осіло біля Свіржу, то захоплена коханням та пристрастю дівчина відкрила своєму коханому фортечну браму. Та не так сталося, як гадалось. Захопивши замок, злий загарбник скинув бідну дівчину у глибокий колодязь.

Місцеві мешканці й досі розповідають туристам про дух зрадниці, який блукає в стінах старого замку та шукає прощення. Навчена гірким досвідом, дівчина закриває усі двері на своєму шляху. А от чи вдасться нам їх відкрити?

Ми вирішили розібратись у цій містичній історії та випробувати все на собі. А чи вдасться нам скласти цей містичний пазл та розгадати усі загадки?

Проте, не лише дух дівчини проживає в цьому замку. Обороняючи його, там ще давним-давно загинуло безліч козаків. Ми збираємось переступити цю мертву лінію та  відправитись назад у минуле. В один день, ми збираємось полинути у дві легенди. А ти з нами?

Зголошуйтесь! Такого ви ще не бачили!

Зголоситись можна до 16 березня 23:59 тут

  • Вікові обмеження 13-16 років.
  • У команді має бути 4-6 учасників.
  • Вкладка – 85 гривень з людини.

У випадку виникнення запитань, звертайтесь:

Поділитися

Схожi новини