У Львові відбувся окружний футзальний змаг «Кубок Близниці 2017» (+результати) - Пласт
EN

У суботу, 18 березня, у футзалі концерну «Електрон» 3 курінь УСП «Лісові Чорти» третій рік поспіль організували для станиці та округи футзальний змаг. До організації долучилися члени куреня з усіх трьох українських осередків – Львова, Івано-Франківська та Києва. У змазі взяло участь 11 команд – 10 куренів з 5-ти міст Західної України: Львова, Старого Самбора, Хирова, Рудок та гостей зі станиці Луцьк.

Змаг відбувався у круговому форматі чемпіонату. Кожна команда упродовж змагу зіграла з усіма учасниками турніру – 10 матчів на кожного!

Кожного року додаємо щось нове до турніру. Торік зробили додаткові номінації за найкращого тренера, вболівальників, організували футбольну вікторину. Цьогоріч зробили ставку на оновлений формат: за відносно невелику вкладку кожна команда грає цілих 10 матчів – стільки ігор не зіграти на жодному пластовому змазі!

Лісові Чорти організували потужну статистично-технічну підтримку «Кубку Близниці» – під час кожної гри статисти фіксували кількість ударів, голів та порушень, записували кожного автора голу та гольового пасу. Після ігор регулярно оновлювалась онлайн-таблиця чемпіонату, що транслювалася на великий екран. Таким чином усі команди могли побачити свої результати після кожного туру, проаналізувати турнірну сітку та побачити, як зіграли конкуренти. Фінальну таблицю можете побачити в новині.

Під час змагу діяли різноманітні активітети – окрім обіду, учасники могли грати в настільний футбол, слухати музику, вболівати за улюблені команди. Лісові Чорти радо зустрічали гостей турніру та забезпечували комфортні умови для перебування.

За підсумками змагу, результату виявились наступними:

  • 1 місце – «Табуретка», к. ч. 7 ім. Петра Сагайдачного, ст. Львів – 28 очок.
  • 2 місце – «Авангард», самостійні гуртки, ст. Старий Самбір – 24 очки.
  • 3 місце – «Фіксики», к.ч. 81 ім. Степана Онишкевича, ст. Рудки – 23 очки.
  • Найкращий бомбардир – пл. прих. Олег Данилович («Табуретка») – 18 голів (в середньому 1,8 гол за гру).
  • Найкращий асистент – пл. прих. Богдан Пелих («Табуретка») – 10 гольових пасів (в середньому 1 асист за гру).
  • Найкращий воротар – пл. уч. Тарас Ванджала («Табуретка») – 0 пропущених голів у 10 матчах.
  • Чемпіони з настільного футболу – пл. уч. Павло Качмар та пл. уч. Северин Курочка (к.ч. 23 ім. Степана Бандери).

Організатори «Кубку Близниці» забезпечили учасникам грандіозні призи та подарунки. Зокрема переможці та призери мали змогу отримати річний абонемент на домашні матчі збірної України з футболу, майстер-клас з чемпіоном України з футзалу, сувенірну атрибутику збірної, футболки з підписами гравців, сертифікати у львівські заклади харчування та інші.

Лісові Чорти сподіваються, що «Кубок Близниці 2017» залишився приємним спогадом та хорошою нагодою зіграти в улюблену гру. Організатори висловлюють подяку за підтримку Федерації футболу України, Міністерству молоді та спорту України, Федерації футболу Львівської області, ТзОВ РСП «Шувар», СК «Енергія», КФ «Ярич», Цукерничій каварні «Фреска», приватному підприємцю Гірнику Володимиру Євгеновичу, скеледрому «Бухта», магазину «Центр паперу», а також медичній службі змагу: Манілі Ярині Андріївній та Сборщик Оксані Юріївній.

Фото з заходу можете знайти в альбомах фотографів заходу пл. розв. Наталі-Гелени Дунай та пл. розв. Станіслава Терлецького.

Поділитися

Схожi новини