Курені Рутенія та Вовча Ліга організували духовну мандрівку на Чернечу Гору - Пласт
EN

19-20 травня 2018 року Божого курені Рутенії, Вовча Ліга провели спільну духовну мандрівку до могили Тараса Шевченка на Чернечій Горі.

Наші курені давно планували та чекали на цю спільну подію і от нарешті, з великим натхенням, піснею та  молитвою відкрили для себе Витачів, Ржищів, Трахтемирів, Корсунь, Канів. Місця, де природа однозначно переважає над всіма буденними справами і турботами. Місця, де одночасно відчуваєш себе зовсім маленьким перед потужністю Дніпра і височінню круч, та таким велетенським, бо ти є нащадком Шевченкової землі.

Програма була досить насиченою, та й весняна погода постійно вносила свої корективи. Проте ми повернулися наповнені енергією та ідеями до подальшої продуктивної праці з пташатами, новацтвом та юнацтвом. Мандрівка поєднала у собі гутірки з історії краю, обговорення важливих питань куренів, малу раду Рутеній, відвідання місць де бував Тарас Шевченко і звичайно могили Кобзаря на Чернечій горі у Каневі. Мали ми час і на духовну бесіду та сповідь, і на недільну Службу Божу за що дуже вдячні нашому капелану другу Скоку (о.Сергію Прудку).

Із відгуків деяких учасників:

“Всяке в моєму пластовому житті було. А такого ще не було. Іще один пункт зі списку місць де має побувати кожен українець для мене закрито”. (Друг Хома, ВЛ).

“Місця куди хочеться повернутися ще, але вже на довший час. Місця величі Дніпра. Місця, які дихають свободою! Місця в яких живеш по-справжньому”. (Юля Садова, Rt)

Важливою подією для нас стало набуття нових ступенів у курені Рутенії – Віки Щербатюк (подруги Сойки) та Віри Берестової. Вітаємо дівчат і бажаємо натхнення та плідної праці. Крім цього, у Трахтемирові – прадавній козацькій столиці, одному із місць сили, Віра склала Пластову присягу. Вітаємо Броварську станицю і загалом нашу організацію із новим  ДЧ.

Хочемо, щоб це була не остання спільна мандрівка. Запрошуємо також інші курені підхопити ініціативу і відвідати Шевченкові місця. Бо як сказав наш капелан “Справа честі кожного куреня УПС та УСП зробити таку мандрівку!”

Тож шануймо українського лицаря, пророка нашої держави та вивчаймо свій край!

Більше фотографій тут

 

Поділитися

Схожi новини