Київські пластуни організували біля Боярки «Свято Весни - «Територія Здоров’я» - Пласт
EN

26-28 травня київські пластуни організували біля Боярки “Свято Весни – “Територія Здоров’я” – традиційне триденне таборування-відкриття сезону.

Цього року, слідуючи трендам здорового та активного стилю життя, більше ніж 700 учасників дізналися про 4 основні складові здоров’я: тілесний, емоційний, духовний розвиток, гармонію із довколишнім середовищем — а також заробляли «health points» (бали) за участь у різноманітних спортивних, інтелектуальних, мистецьких змаганнях.

На заході курені (виховні одиниці Пласту) змагалися веслування, футболу, регбі, волейболу, настільних ігор, театральності та куховарення, долали смугу перешкод, бігали трейловий забіг тощо. На святі також був організований перегляд фіналу Ліги Чемпіонів, тож навіть найзавзятіші вболівальники не пропустили це свято спорту.

“Найздоровішим” куренем СВ став підготовчий курінь ім. Алли Вовк. Друге місце отримав 46-й курінь ім. Марусі Богуславки, а третє — підготовчий курінь ім. Наталі Лівицької-Холодної.

«Однією із головних цілей Пласту є виховання здорової молоді. Кожен пластун знає, що здоров’я — це його власний найцінніший ресурс, за який він сам несе відповідальність і може примножувати його з кожним днем», — каже голова оргкомітету заходу Андрій Лузан.

Окрім дітей на Святі відбувався також тренінг для 30 зацікавлених дорослих волонтерів, які вже невдовзі стануть новими виховниками та інструкторами Пласту.

Також для учасників та гостей Свята Весни був проведений лекторій-дискусія від представника Голови Міністерства Охорони Здоров’я Олександр Ябчанка, який розтлумачив суть сьогоднішніх реформ і дав відповіді на запитання про майбутнє української медицини.

Оргкомітет дякує Компанії “Оболонь” за забезпечення табору питною водою та солодкими призами від ТМ “Живчик”.

Про те, що захід вдався і поставлених цілей досягнуто, свідчать не лише задоволені обличчя учасників, а і те, що більшість з них тепер готові розширювати власну територію здоров’я на основі 4-х головних компонентів.

Фотографії з землі: Андрій Скробач

Фотографії з повітря: Іван Пелих

Автор новини: писар, ст.пл.вірл. Олександра Петраускайте, СВ

Поділитися

Схожi новини