На пластовій оселі «Сокіл» відбувся Малий Злет 51 куреня УСП "Ластівки" - Пласт
EN

Там найкраща музика – перегукування пташок. Найкраща поезія – шум потоку. Найкраща картина – сплетення зірок. Там вільний вітер не знає кордонів, праліси пам`ятають старозавітню історію, а вітряні вершини відблискують кристалами снігу, навіюючи тишу і спокій. Там радився 51 курінь УСП «Ластівки».

Пластова оселя «Сокіл» зустріла весняним сонцем, гавканням файнезного собацюри і колоритним сторожем! 🙂  

Три дні активного відпочинку, праці, сміху, таємничості, співу, фотографій, мандрів і церемоніалів пронеслися швидким галопом, залишаючи приємні спогади, надихнувши на працю та нові звершення.

Радісною подією стало прийняття у курінь нових Ластівок. Вітаємо у крилатому товаристві в статусі Диких Ластівок:

  • Кашицьку Ольгу
  • Дорошенко Дану
  • Моспан Вікторію
  • Дутку Оксану
  • Птиць Оксану
  • Остринську Людмилу
  • Малець Христину

А також вітаємо зі здобуттям крил пташок Олю Казакову та Яну Скіп.

Бажаємо вільного лету, погідного неба та літати високо, незважаючи ні на що.

Ще під час Злету відбулась найочікуваніша подія в пластовому житті трьох дівчат: Пластову Присягу склали Остринська Людмила, Моспан Вікторія та Архитко Анна.

Відгуки про Злет 

Цей злет – це неймовірний заряд енергії та порція мотивації. Сидячи в рідному колі, дивуюсь, як люди можуть бути настільки різними і цю різноманітність перетворювати в перевагу. Наші творіння – то неймовірна сила саме завдяки різним векторам, через які ми сприймаємо цей світ. Опинившись раз у цьому товаристві ти вже не зможеш покинути його ніколи. Ластівки є любов


Якщо хочеться відпочити від повсякденних дрібних проблем, тоді злет Ластівок це саме те, що треба. Неймовірно тепла ватра, цікаві розмови, одноденна мандрівка, відео, співи, ігри та звісно ж фотосесіяю. 🙂 Все це у неймовірно дружній атмосфері, у колі людей, які тебе розуміють та зігрівають.

Літайте Високо!

 

Поділитися

Схожi новини