ТОП-5 пластових мемів за 2018 рік - Пласт
EN

Сторінка “Пласт – український скаутинг” – не лише для серйозних інформаційних повідомлень; гумор – невід’ємна складова пластування. Минулого року ми намагалися інколи використовувати меми, щоб розповідати про звичні явища та можливості цікавіше та весело. Що з цього вийшло – дивіться у підбірці з Топ-5 мемів минулого року.

 

Усі пам’ятають історичний запуск і посадку ракети Falcon Heavy, створеної SpaceX? Коли з ракети компанії Ілона Маска в ролі вантажу у відкритий космос відправили автомобіль Tesla з “пасажиром”, ми вирішили “хайпанути” на цій темі. Цей пост у фейсбуці став мемом із найбільшим охопленням за рік.

У день народження американського актора Чака Норріса ми “вдягнули” його в пластовий однострій. Досвідчені користувачі інтернету поностальгували за часами, коли меми про Чака були актуальними, а деякі включилися зі своїми жартами у коментарі – можете перевірити.

Нічого оригінальнішого, ніж цей мем, до Дня Святого Валентина ми не придумали. Якщо маєте ідеї для цього року – пишіть (серйозно). Ну і варто сказати, що це точно той випадок, де коментарі смішніші за сам пост.

До річниці прем’єри класичного фільму “Хрещений батько”, ми нагадали про ту пропозицію, від якої неможливо відмовитися, а в коментарях спробували пожартувати відомішою фразою Дона Корлеоне.

Ще в ті часи, коли на “електронному таблі” Спільнокошту було число 800 000 гривень (пригадуєте таке?), нам потрібно було розповісти про досягнення цієї круглої суми, і думали, як це зробити небанально. Вчасно надійшли новини з аукціонного дому Sothesby’s про те, що картина художника Бенксі самознищилась одразу після того, як її продали за 1 мільйон британських фунтів. Далі – питання фотошопу.

От і все. Маєте цікаві ідеї або вже готові меми (комікси, жарти, стенд-апи, відеоблоги…) – надсилайте нам на [email protected], і можливо саме ваше творіння увійде до ТОПу публікацій за 2019 рік.

Поділитися

Схожi новини