На початку січня 2017 на Львівщині відбувся вишкіл куреня ч. 32 ім. О. Кульчицької “Нерв” - Пласт
EN

2-3 січня у с. Лопушанка Львівської області відбувся вишкіл “Нерв” 32 куреня ім. О. Кульчицької. Впродовж вишколу учасники послухали цікаві гутірки, наприклад “проба”, “мотивація”,” лідерство”, “заощадження”, “здоровий спосіб життя” тощо, які мотивували до подальшої праці й активного пластового життя.

Члени вишколу пізнали гру Нерв ближче, будучи гравцями цієї гри. Вони виконували найрізноманітніші завдання та знімали це на відео, які в кінці дня переглядали усі учасники. Кожен учасник мав свій нікнейм, на який глядачі ставили свої лайки. Також, ввечері відбувся показ презентацій гуртків куреня, на яких зображувалися життя гуртка та загалом цінності сучасних підлітків. А на закінчення дня учасники співали пісні найвідоміших співаків і подивилися мультфільм.

Вночі курінь поповнився ще однією юначкою. Наступного дня, крім гутірок та гурткових завдань, відбувся ще й змаг, на якому учасники креативили та показали свої театральні здібності. Вкінці вишколу були висловлені підсумки та нагороджено солодкими призами учасників, які отримали найбільше лайків від глядачів.

Марійка Скоропад

Поділитися

Схожi новини