На Рівненщині відбулися Всеукраїнські змагання “Весняний рейд” - Пласт
EN

Другі Всеукраїнські змагання з пішого мандрівництва «Весняний рейд» ім. Євгена Подолянчука відбулися 28 – 30 квітня на території Рівненського району.

Організатором змагань виступила Молодіжна організація “ПЛАСТ – Національна скаутська організація України” за підтримки Рівненської районної державної адміністрації та Рівненського районного відділу освіти.

У змаганнях взяли участь понад 150 учасників із різних регіонів України від Івано-Франківська до Харкова, які представляли 25 команд у 5 різновікових заліках.

29 квітня відбулося офіційне відкриття змагань з смт. Клевань у якому взяли участь близько 170 учасників та гостей заходу. Маршрут змагань пролягав через найцікавіші куточки Рівненського району, зокрема Тунель кохання, пам’ятник Климу Савуру, Суський ботанічний заказник, Гіпсові гори, пам’ятник Володимиру Робітницькому та багато інших.

Загалом протягом першого дня змагань команди подолали близько 40 км, та прибули на місце ночівлі до Пластової оселі “Волошки” у однойменному населеному пункті. На проміжному фініші відбулася пластова ватра, присвячена захиснику донецького летовища, одному з перших “Кіборгів” пластуну Євгену Подолянчуку, що героїчно загинув у вересні 2014 року захищаючи Україну від агресора.

Фінішували змагання по обіді 30 квітня у селі Жобрин, куди вчасно дісталися найсильніші та найбільш вправні в орієнтування учасники.  Суддівська колегія швидко і якісно зафіксувала бали, які здобули команди  під час проходження маршруту та визначила найсильніших.

Переможцями змагань у своїх категоріях стали:

  • дівчата 11 – 14 років: команда «Наші люди» (Київ, підготовчий курінь ім. Наталії Лівицької-Холодної);
  • дівчата 15 – 17 років: команда «Йооой» (Львів, 2-й курінь ім. Олени Степанів);
  • хлопці 11 – 14 років: команда «Круасани» (Київ, 75-й курінь ім. Героїв бою під Крутами);
  • хлопці 15 – 17 років: команда «Отці нації» (Львів, 69-й курінь ім. Богдана Хмельницького);
  • дорослі 18+: команда «Шалені бджілки» (Вінниця, Харків, курені “Орден Залізної Остроги” та “Щезники”)

Організатори висловлюють подяку  спонсорам змагань, зокрема: Благодійнонму фонду “Агрохолдингу “Мрія”, депутату Київської міської ради Вадиму Сторожуку та магазину туристичного спорядження “Волоцюга”.

Поділитися

Схожi новини