На Вінниччині відбувся військово-патріотичний вишкіл "Шлях Воїна" - Пласт
EN

Цього року перші спекотні літні дні юнаки НСОУ “Пласт” станиці Вінниця, за підтримки Департаменту молодіжної та соціальної політики, вирішили провести з користю, а саме випробовути свої сили ставши учасниками військово-патріотичного вишколу “Шлях Воїна”. Вишкіл відбувався 2-4 червня в околицях села Парпурівці, Вінницького р-ну. Програма вишколу базувалась на розвитку навичок з самозарадності, вивченні історії українського війська, системі випробувань і змагів, тактичній медицині та військово-спортивній підготовці.

Під час вишколу з хлопцями проводили заняття інструктори різних спеціалізацій починаючи, від істориків та реконструкторів, закінчуючи кваліфікованими військовими. Юнаки навчились надавати допомогу в екстримальних ситуаціях, вогневій підготовці, тактиці роботи розвідгрупи в лісовій місцевості, проходженню смуги перешкод в умовах обстрілу. Діти повністю ознайомились з одностроєм та зброєю вояків УНР, в чому їм допомогли досвідченні реконструктори. На початку вишколу, як при справжніх бойових діях кожному була видана макетна зброя, яку він мав тримати постійно при собі.

Весь час проведення вишколу панував братерський дух та повага, хлопці відповідали один за одного, дбали не тільки про себе, але і про друзів.

Організатори вишколу висловлюють щиру вдячність клубу історичної реконструкції міста Вінниці в особі Олександра Федоришина, історикам Олександру Савельєву та Тарасу Беднерчику, Департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької ОДА, Вінницькому обласному військовому комісаріату, особливо лейтенанту Георгію Бондарчуку та представникам громадської організації Лютич.

Надзвичайно вдячні вам за допомогу, сподіваємось, що разом організуємо багато гарних та корисних вишколів.
Автор: пл. скоб Ігор Слободянюк

Поділитися

Схожi новини