Новаки та новачки станиці Івано-Франківськ пройшли підсумковий змаг за рік - Пласт
EN

Так-так у пластунів є також свої перевірки знань і підсумки вмінь та навичок за пластовий рік. І дуже серйозну перевірку проходили новаки та новачки 9 червня 2018 р. Божого.

На точках змагу в новатва були: знання вузлів (пластовий та вісімка) у братчика Андрія Курілкіна, знання про Пласт (улади, пластові хустки, гасла відзнаки) в сестрички Наді Ополинської, новацький впоряд – система команд до виконання в пластовому гурті в братчика Дениса Лук’яненка, знання ігор в сестрички Катерини Бринецької, екологічна точка в сестрички Віти Дідик та знання новацьких пісень в сестрички Наталі Шкорути.

Всі новаки та новачки добре справилися із завданнями і кожен з них перейшов на наступний новацький ступінь. На закритті змагу відбулися також  церемоніали: прийняття до новацтва (в’язання хусток) та складання Новацької Обіцяки («Бути вірним Богу та Україні, допомагати іншим та дотримуватися Новацкого закону») – право носити відзнаку Орля.

Але на тому пригода не закінчується. Закінчилися тільки сходини в братчиків та сестричок і попереду новаків та новачок чекають табори.

Поділитися

Схожi новини