Оголошення про збір пропозицій щодо реалізації Стратегії Пласту до КПЗ 2021 - Пласт
EN

СКОБ!

Стратегічна комісія оголошує про початок зголошення пропозицій щодо реалізації Стратегії Пласту до 2030 на Крайовий Пластовий З’їзд 2021, що відбудеться 20-21 листопада у Києві. Просимо подати пропозиції до 22 жовтня 2021 року.

За рішенням КПРади, усі пропозиції мають чітко відповідати стратегічним цілям Пласту:

  • I. Розвиток. Пласт є спроможною організацією з побудованими організаційними системами.
  • II. Поширення. Пласт рівномірно представлений по всій території України в адміністративних одиницях (районах, ОТГ і містах обласного значення).
  • ІІІ. Виховництво. Пласт через свій ціннісний підхід та методу забезпечує набуття компетентностей, необхідних для досягнення результатів та творення якісних змін на рівні країні та громади.
  • IV. Суспільно-корисні діла та мережування. В Пласті існують сильні горизонтальні зв’язки між теперішніми пластунами і вихованцями Пласту, та з їх допомогою реалізовують суспільно-корисні діла, як підтвердження цінностей і набутих компетентностей, та стратегічну місію Пласту (спроможна країна).
  • V Світ. Пласт в Україні є частиною світового скаутського руху частиною та центром експертизи для світового Пласту.

Тобто усі подані проекти резолюцій мають стосуватися одного із вищевказаних напрямків.

Детальніше про Стратегію Пласту до 2030: https://www.plast.org.ua/about-strategy 

Нагадуємо, що пропозиції від уладових з’їздів також подаються на підтвердження КПЗ. Пропозиції, які стосуються уладів, попередньо треба погодити з уладами, яких вони стосуються. 

Поділитися

Схожi новини