Передання Вифлеємського вогню миру 2017 у Відні відбудеться 15-17 грудня - Пласт
EN

Багато років поспіль передача Вифлеємського Вогню Миру українським громадам Австрії, Німеччини, Білорусії, Литви, Латвії та Естонії, Франції відбувалась пластунами з України. Цього ж року було обрано дещо новий формат заходу.

Головна Пластова Булава у співпраці із пластунами Австрії організовує Міжнародну Пластову Зустріч з нагоди передачі Вифлеємського Вогню Миру 15-17 грудня 2017 у Відні, куди з’їдуться усі представники українських громад з інших країв.

Делегацію від України формуємо наступним чином:

Конкурс

Учасникам буде забезпечено проживання, харчування та 50% від вартості витрат на дорогу.

Учасниками конкурсу можуть бути станичні, окружні (УСП\УПС) із визначною пластовою поставою. Якщо у вашій станиці ЗЗС відбувся після 01.09 2017 – то станичний\окружний попередньої каденції також може зголошуватися. Для того щоб взяти участь у конкурсі потрібно заповнити зголошення до 13.11.2017 (до 23.00) Кількість місць обмежена. Оголошення результатів конкурсу відбудеться 15.11. Відбір проводить КПР та КПС України

Зголоситись можна тут


На загальних умовах

Учасники самостійно забезпечують собі проживання та харчування, оплачують витрати на транспорт. Приблизні витрати (проживання: 20-30 євро ніч, транспорт: 50-100 євро).

Зголоситися можна тут

Делегації за старою схемою (щоб відвезти ВВМ до інших країн) будуть формуватися тільки у тому випадку, якщо є запрошення від приймаючої сторони. Якщо ви підтримуєте особисті контакти із пластунами чи українськими громадами у інших країнах і вони мають бажання прийняти делегацію від України – зголошуйте це на скриньку [email protected].

Якщо у вас є ще запитання – звертайтеся до ст.пл.вірл.Олі Слободян, ЧХ ([email protected])

 

Поділитися

Схожi новини