Пластуни Івано-Франківська організували для учнів шкіл змаг приурочений до Дня пам'яті Героїв Небесної Сотні - Пласт
EN

22 лютого 2017 р. Божого відбувся змаг приурочений до Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні, третьої річниці розстрілу Майдану, яку вшановують в Україні. Організаторами заходу виступили станиця Івано-Франківськ – Пласту Національної скаутської організації України, Центр патріотичного виховання учнівської молоді ім. С.Бандери за підтримки Департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради.

Метою заходу було активізувати патріотичну роботу серед учнівської молоді, вкотре привернути громадськість до подій в Україні, вшанувати Героїв Небесної Сотні, Героїв АТО та Героїв Січового стрілецтва.

Участь у заході взяли команди учнів загальноосвітніх закладів міста Івано-Франківська: Українська гімназія №1, Школа-гімназія №3, СШ №1, ЗШ №2, ЗШ №4, ЗШ №6, ЗШ №10, ЗШ №12, ЗШ №16 та  ЗШ №17.

Збір команд відбувся Меморіальному сквері, де було відкриття змагу, вшанування  Героїв Небесної Сотні, Героїв АТО та Героїв Січового стрілецтва, покладанням квітів і запалювання свічок на могилах Героїв.

За сприяння п. Лідії Шкрібляк, безпосередньо, сам захід відбувався в Театрі кіно «Люм’єр».

На кожній точці змагу командам були представлені теоретичні та творчі завдання. Саме виконання творчих завдань були неймовірно цікавим для учнів: декламація вірша присвячена подіям на Майдані; складання пазлу та розшифрування напису морзеткою; виконання пісні Майдану «Горіла шина» (сл. – невідомий, муз. – народна); складання вірша, використовуючи слова гідність, Майдан, революція, мітинг, пікет, революціонер, життя. Учасники змагу писали листи, плели файнички (браслети), виготовляли листівки, які будуть передані на передову бійцям через волонтерів. Учні плели для військових також маскувальну сітку. Кожна команда заздалегідь знімала відеоролик бійцям АТО на передову, який згодом буде поміщено в Інтернет і які зможуть переглянути Герої, що зараз на передовій захищають нас від російського агресора. У знятих роликах передана вся щирість та вдячність школярів.

За підсумками змагу, друге та третє місце здобули Українська гімназія №1 та ЗШ №10. Переможцями стали учні СШ №1.

Велика подяка ВГО «Українське Реєстрове Козацтво» за подарунки для учасників, пластунам-інструкторам за витримку і, звісно, адміністрації та директору кінотеатру «Люм’єр» пані Лідії Шкрібляк за гостинність.

Поділитися

Схожi новини