Пластуни на всеукраїнському з’їзді православної молоді - Пласт
EN

Пластуни 23-24 лютого завітали до Київської православної богословської академії, де відбувся Всеукраїнський з’їзд православної молоді. У часі зїзду обговорювались актуальні теми співпраці Пласту та церки, як правильно працювати з молоддю та створювати сприятливе  середовище для розвитку та самовдосконалення молоді.

Спільно з архієпископ Тернопільським і Кременецьким Нестором (другом пластуном сеньйором Нестором)  познайомили учасників з’їзду з українським скаутингом та обговорили питання співпраці УПЦ. Спільно з учасниками обговорили сучасні тенденції роботи з молоддю та порівняли вже з наявними системами роботи з пластунами.

Також більше 200 учасників дізналися більше про пластунів, і разом спробували поринути у таборові будні, дізнались як відбувається процес таборування та як виживати у природі, дізнались цікаві пластові абревіатури та слова: СКОБ, позір, алярм, як можна розшифрувати УСП та як розпалити багаття без сірників. Друг Богдан Торвальд зміг цікаво та легко розповісти про життя пластунів та самозарадність у природі.

Віримо, що плідна співпраця з Православною церквою України  допоможе нам разом творити якісні зміни в українському суспільстві та допоможе поширювати ідеї українського скаутингу.

 

Будь тією зміною, яку хочеш бачити у світі!

СКОБ!

Поділитися

Схожi новини