Пластуни Рівненської області водили Великодні гаївки та малювали писанки - Пласт
EN

Традиційно, напередодні Великодня, наймолодші пластуни Рівненської області збираються разом, щоб відроджувати українські традиції та зробити велике спільне добре діло. Тож, 24 та 25 березня 2018 р. Пластова оселя “Волошки” відчинила свої двері для близько 250 пластунів для щорічного заходу «Великодні гаївки». Учасниками стали новаки з осередків Городище, Колоденка, Біла Криниця, В.Олексина, В.Житина, Оржева, Клеваня, Жобрина, Кустина, Олександрії, Здолбунова, Острога, Здовбиці, Володимирця й 10 дітей з Обласного Центру соціально-психологічної реабілітації дітей.

Під час акції відбувся майстер – клас з писанкарства. Діти спробували наносити малюнки воском за допомогою писачка, познайомитись з символікою кольорів та значенням символів. Кожен учасник зміг написати власну Писанку та зобразити на ній побажання добробуту та здоров’я, довголіття чи гарного врожаю і здоров’я для рідних.

Новаки та новачки співали великодні гаївки та весело бавилися під них, виготовили кошик для своєї писанки. А найголовніше – спекли близько 8 кг печива для дітей з ОЦСПРД та Дубенського будинку пристарілих.

Неймовірно дякуємо Агрохолдингу “Мрія” за надання наборів для писанкарства та за ресурсну підтримку Управлінню у справах молоді і спорту Рівненської обласної державної адміністраціїВідділу освіти Рівненської РДА. Чекаємо наступних традиційних гаївок та ще більшу кількість учасників!

Поділитися

Схожi новини