Пластуни станиці Івано-Франківськ відсвяткували 106-ту річницю, сказавши «ВЙО до пригод» - Пласт
EN

14 квітня 2018 р. Божого пластуни Івано-Франківська відсвяткували 106-у річницю з Дня складання першої пластової присяги. Темою заходу були, звісно, пригоди з випробуваннями та халепами. 

Комендантом був 8-ми річний пластун-новак Захар Стецик, з яким трапилася така надзвичайна пригода. В такому юному віці він вже обійняв керівну посаду!

Традиційно пластуни мали вимарш центральною частиною міста до пам’ятника «Пластунам, що не зламали своїх присяг». Нововведеною традицією стало миття пам’ятника пластунами, які матимуть за честь досягнути найвищий ступінь в юнацтві «Скоба» або «Вірлиці».

Опісля урочистих церемоніалів та слів-привітань відбулися ігри та тернові змаги по уладах: програма для пташат (3-5 р.) та новацтва (6-11 р.) – гра «Впіймай пригоду за хвоста» в Парку культури та відпочинку Т. Г. Шевченка; програма для юнацтва (11-18 р.) – тернова гра «От халепа» в центральній частині міста: смуга перешкод, фотографування з квадрокоптера, запалювання вогню, лицарські обладунки, творча ділянка, домедична допомога та багато цікаво. Опісля активних локацій для юнацтва в Grand café кінотеатру «Люм’єр» відбулася інтелектуальна гра, перемогу в якій здобула команда куреня ч. 22 ім. М. Підгірянки.

Особливістю святкування стала нічна ватра «Іти у мандри все мене кортить» в дворі пластової домівки за участі музиканта пл.сен. Андрія Винницького та його друзів.

Організаторами святкування 106-ї річниці в станиці Івано-Франківс є 3-й курінь УСП/УПС «Лісові Чорти» та курінь ч.52 УСП та ч.30 УПС «Блискавки» спільно із Станичною Пластовою Радою.

Вйо до пригод!

 

Поділитися

Схожi новини