Станиця Красне (Львівщина) відсвяткувала "День Пластуна" - Пласт
EN

День Пластуна – щорічне свято, яке припадає на лютий. Цьогоріч ми відсвяткували його в останню неділю місяця, перед початком Великого посту.

В приміщенні Красненської ЗОШ №2 зібралися пластуни з Полтви, Полонич, Петрич, Переволочної, Олеська, Задвір’я, Заводського, Гумниська ну і звичайно, Красне1 та Красне2. Чисельно прибуло на святкування більше 70 новаків та новачок, юнаків та юначок, та 11 виховників. Недільна літургія у храмі святої Ольги, де служить капелан Станиці, пластун-сеньйор, отець Володимир Целень, надала всім наснаги, а благословення та напутні слова допомогли чудово провести як запусти, так і День Пластуна. Відкриття свята відбулося біля меморіалу героям Небесної Сотні запаленням лампадок та спільною молитвою. За ініціативи юнацтва прозвучали пісні та вірші в пам’ять героїв.

Презентації гуртків, розповіді про захоплюючі мандрівки та змаги (друг Василь та друг Віталій підготували відео про Снігохід та Осінній рейд), спільна робота над виготовленням маскувальної сітки, невеликі майстерки, ігри, танці – все це чудово поєдналося в одне дійство «День Пластуна». Приємною несподіванкою для гостей стало частування варениками, яке нам приготувала гостинна господиня свята Людмила Гураш зі своїми гуртківцями.

Наталія Сапріянчук

Поділитися

Схожi новини