Пластуни станиці Самбір відвідали з подарунками Самбірську дитячу лікарню і найстаршого пластуна станиці - Пласт
EN

18 грудня самбірські пластуни завітали в дитячу лікарню і навідали одного з найстарших пластунів краю – пл. сен. Івана Бучківського.

День святого Миколая – це свято, якого з нетерпінням чекає кожна дитина. Воно досі продовжує знаменувати для нас зимове диво, що приносить радість в кожну домівку. Цього року пластуни станиці Самбір вирішили завітати з Миколаєм туди, де свято буде не таким світлим і радісним, як у всіх. Чимало дітей, котрі перебувають на стаціонарному лікуванні, потребують і чекають на те свято, якого їм так не вистачає у лікарняних стінах.  

Цього року, в рамках традиційного свята Миколая, ми завітали в Самбірську дитячу лікарню вперше, проте нас прийняли радо і охоче. Переглянувши святкову імпрезу, дітки отримали маленькі солодкі подарунки.

Опісля ми завітали з Миколаєм до найстаршого пластуна станиці Самбір – пл. сен. Івана Бучківського. Миколай не забув про подарунок і для Івана Павловича! Він був дуже зворушений нашим візитом і навіть пообіцяв частіше навідуватися і на наші станичні акції.

Щасливі усмішки та радісні очі надихають на нові задуми. Такі акції дають зрозуміти, наскільки необхідним є милосердя в людському житті. І не так багато потрібно для того, аби принести людині принаймні миттєву радість – лиш увага і крапля святкової атмосфери, яку ми всіма зусиллями намагалися забезпечити в цей день 🙂  

Автор: Вікторія Роль

Поділитися

Схожi новини