Пластуни відзначили 28 річницю з підняття Державного прапора України над львівською ратушою - Пласт
EN

28 років тому, 03 квітня 1990р., під час 1-ої сесії 21-го скликання Львівської міської ради було вперше піднято блакитно-жовтий прапор на вежі Львівської Ратуші. У цей день прапор аж до самої вежі супроводжували пластуни.

Йдуть роки, а пластуни не забувають про це і теж були присутні під час церемоніалу підняття прапору.

Я позитивно відношусь до такої події, адже ми нагадуємо собі та людям, як Україна виборола незалежність

Цей день є дуже важливим для нас, оскільки саме пластуни були одними з тих, хто підняли синьо-жовтий стяг над Ратушею 28 років тому

Сьогодні, о 12 годині у Львівській Міській Раді було урочисте засідання, в честь цієї події. Розпочалось воно із Гімну України у виконанні хору “Гомін”. Опісля почесна варта із ліцеїстів занесла у залу прапор 1990 року. Пізніше мав нагоду виступити міський голова першого демократичного скликання ЛМР пан Василь Шпіцер, депутат першого демократичного скликання ЛМР пані Крушельницька Тетяна, голова Львівського крайового братства ветеранів національно-визвольної боротьби Олесь Гуменюк, а також міський голова Львова пан Андрій Садовий.

Далі, депутати та учні взяли прапор і винесли з сесійної зали на вежу Ратуші. За ними прямувала почесна варта із прапором 1990 р.

Я пишаюсь історією нашого краю і те, який вклад у неї зробив Пласт

Пластуни неодноразово долучаються до подій історичного й патріотичного характеру, адже ми виховуємо активну молодь, що знатиме історію свого краю.

Поділитися

Схожi новини